Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248
 

Kontaktai

Paieška
 
 

LATLIT Interreg

 
 

Kultūros sostinė

 
 

Rokiškio autobusų parkas

 
 

bck
gruodis 2019
fow
P
A
T
K
P
Š
S
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Renginys
Paroda
Konferencija
Diskoteka
Festivalis
Spektaklis
Visos kategorijos
 
 

Svetainės lankomumas

Viso apsilankė39053633
Šiandien36039
Dabar naršo406
 

Naujienos

Gyventojams

Turistams

Verslininkams

Gyvenimo atvejais

Projekto partnerių susitikimas Polocke
Kultūros sostinės estafetė - Trakų rankose!

Kultūros sostinės estafetė - Trakų rankose!

2019-12-09

Vos prieš savaitę Rokiškis atsisveikino su Lietuvos kultūros sostinės titulu perduodamas estafetę Trakams.

Vakar, padedant Vyriausiajam Lietuvos seneliui Kalėdai ir susirinkusiems trakiečiams, dangų nušvietus įspūdingiems fejerverkams, įžiebta Trakų miesto eglė, pasipuošusi spindinčiais ratilais – tarsi simboliška įžanga į 2020-uosius metus, kuomet šie ratilai bus jungtis tarp trijų dimensijų - praeities, dabarties ir ateities.

 

Rokiškio rajono savivaldybė - už tarptautinės partnerystės stiprinimą!

Rokiškio rajono savivaldybė - už tarptautinės partnerystės stiprinimą!

2019-12-09

Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas:

 

Iš įvairių renginių persivežame ne tik geras emocijas. Kiekviena išvyka, parodytas dėmesys stiprina draugystę ir padeda užmegzti ryšius bei plėtoti jau esamus.

Praėjusią savaitę teko lankytis net dviejuose išskirtiniuose renginiuose minint Kazachstano Respublikos Nepriklausomybės ir Rumunijos Nacionalinę dienas.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Rokiškio rajono savivaldybė turi stiprius partnerius ir nestokoja bendrų projektų bei bendradarbiavimo galimybių ateityje.

 

2020-aisias - konferencija „Rokiškio dvaro sodybos alaus daryklos (Krošinskių pilaitės) pritaikymo idėjos

2020-aisias - konferencija „Rokiškio dvaro sodybos alaus daryklos (Krošinskių pilaitės) pritaikymo idėjos

2019-12-09

Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas:

Paslaptingai gražus vienas seniausių Rokiškio pastatų - dvaro sodybos alaus darykla, kitaip dar vadinamas Krošinskių pilaite.

Kasdien einant pro šį didingą, istoriją menantį pastatą, džiugesį temdo jo būklė. Nenorom skverbiasi mintys - ar atlaikys stogas dar vieną žiemą...

Keista, bet pasirodo iki šio laiko nebuvo vieningos nuomonės, kaip pilaitę galima būtų pritaikyti šiandien. Kiek pamenu, net gi nebuvo viešos diskusijos ką galima būtų čia įrengti.

 

2020-ieji paskelbti bendruomenių metais

2020-ieji paskelbti bendruomenių metais

2019-12-09

Bendruomenėse dažnai gimsta įvairiausios iniciatyvos. Jos jungia aktyvius, veiklius gyventojus, kurie nestokoja idėjų ir entuziazmo nuveikti didelius darbus savo bendruomenės labui. Šiuo Rokiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu paskelbti kitus metus – bendruomenių metais, norima parodyti didesnį savivaldos dėmesį bendruomeninėms organzacijoms ir sudaryti palankesnes bei patrauklesnes sąlygas dalyvauti bendruomeninėje veikloje.

 

Puikūs rokiškėnų pasirodymai - žiemos sporto šventėje „Vingiai ant ledo

Puikūs rokiškėnų pasirodymai - žiemos sporto šventėje „Vingiai ant ledo

2019-12-09

Vienas paskutiniųjų Rokiškio – Lietuvos kultūros sostinės 2019 renginių „Vingiai ant ledo” į Panevėžio ledo areną pritraukė nemažą būrį rokiškėnų, išsiilgusių žiemos pramogų. Renginyje buvo galima stebėti įvairiausių sporto šakų atstovų pasirodymus ir varžybas: nuo automobilių viražų, sinchroninio ir greitojo čiuožimo iki ledo ritulio varžybų. Mero taurė liko šio sporto entuziastų, rokiškėnų rankose. Už ilgametį darbą sporto bendruomenei, buvo padėkota Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro direktoriui Augučiui Kriukeliui ir metodininkui Romui Kundeliui.

Dalyvius šildė karšta arbata, šefo vaišės ir nuo geros nuotaikos įkaitusi atmosfera. Rokiškėnai dar kartą įrodė, kad suorganizuoti puikų renginį  - vieni juokai!

 

 
 

Naujienos

Spausdinti

2019 m. birželio 28 d. savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkė

2019-06-21

2019 m. birželio 28 d. savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkė

(posėdis vyks savivaldybės 1a. salėje 10 val.)


1. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkės tvirtinimo. Pranešėjas – savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas.

2. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019 metų II pusmečio veiklos plano patvirtinimo. Pranešėjas – Ramūnas Godeliauskas.

3. Dėl Visuomenės informavimo apie Rokiškio rajono savivaldybės reguliavimo sričiai priskirtose įstaigose ir įmonėse aktyvuojamas neužimtas darbo vietas tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėjas – savivaldybės mero pavaduotojas Tadas Barauskas.

4. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės peticijų komisijos sudarymo ir komisijos nuostatų patvirtinimo. Pranešėja – Juridinio ir personalo skyriaus vedėja Regina Strumskienė.

5. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašo patvirtinimo Pranešėja – Regina Strumskienė.

6. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės seniūnaičių sueigos nuostatų patvirtinimo. Pranešėja – Regina Strumskienė.

7. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. gegužės 31 d. sprendimo Nr. TS-125 „Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos antikorupcijos komisijos sudarymo“ dalinio pakeitimo. Pranešėjas – Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Baranovskienė.

8. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. vasario 20 d. sprendimo Nr. TS-16 „Dėl Rokiškio rajono savivaldybės biudžeto 2019 metams patvirtinimo“ patikslinimo. Pranešėja – Finansų skyriaus vedėja Reda Dūdienė.

9. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m.  kovo 29 d. sprendimo Nr. TS-54 „Dėl Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus statybos objektų 2019 metams sąrašo patvirtinimo“ papildymo. Pranešėja – Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Aušra Vingelienė.

10. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2017 m. birželio 23 d. sprendimo Nr. TS-132 „Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybai teikiamo derinti AB „Panevėžio energija“ 2019–2022 metų investicijų plano Rokiškio šilumos tinklų rajone“ pakeitimo. Pranešėja – Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyriausioji specialistė Dovilė Pučinskienė.

11. Dėl UAB ,,Rokiškio vandenys“ 2019–2021 m. veiklos plano patvirtinimo. Pranešėjas – UAB ,,Rokiškio vandenys“ direktorius Leonas Butėnas.

12. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2009 m. sausio 30 d. sprendimo Nr. TS-1.5 ,,Dėl Licencijų verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais išdavimo tvarkos aprašo patvirtinimo" pripažinimo netekusiu galios. Pranešėja – Turto valdymo ir ūkio skyriaus vedėjo pavaduotoja Violeta Bieliūnaitė-Vanagienė.

13. Dėl savivaldybės nekilnojamojo turto pripažinimo netinkamu (negalimu) naudoti ir jo nurašymo. Pranešėja – Violeta Bieliūnaitė-Vanagienė.

14. Dėl Apleisto ir neprižiūrimo nekilnojamojo turto nustatymo, sąrašo sudarymo ir jo keitimo tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėja – Violeta Bieliūnaitė-Vanagienė.

15. Dėl keleivių vežimo kelių transportu reguliariais reisais vietinio susisiekimo maršrutais tarifų nustatymo. Pranešėja – Violeta Bieliūnaitė-Vanagienė.

16. Dėl savivaldybės turto perdavimo laikinai neatlygintinai valdyti ir naudoti panaudos pagrindais. Pranešėja – Violeta Bieliūnaitė-Vanagienė.

17. Dėl turto perdavimo viešajai įstaigai Rokiškio jaunimo centrui valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise. Pranešėja – Pranešėja – Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rita Elmonienė.

18. Dėl Rokiškio r. Pandėlio gimnazijos nuostatų patvirtinimo. Pranešėja – Rita Elmonienė.

19. Dėl pavedimo laikinai eiti Rokiškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas. Pranešėja – Rita Elmonienė.

20. Dėl viešosios įstaigos Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro stebėtojų tarybos patvirtinimo. Pranešėja – Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjo pavaduotoja Zita Čaplikienė.

21. Dėl viešosios įstaigos Rokiškio psichikos sveikatos centro stebėtojų tarybos patvirtinimo. Pranešėja – Zita Čaplikienė.

22. Dėl viešosios įstaigos Rokiškio rajono ligoninės stebėtojų tarybos patvirtinimo. Pranešėja – Zita Čaplikienė.

23. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos sudėties patvirtinimo. Pranešėjas – jaunimo reikalų koordinatorius Gediminas Kriovė.

24. Dėl bendradarbiavimo sutarties pasirašymo su asociacija Lietuvos skautija. Pranešėjas – Gediminas Kriovė.

25. Dėl Rokiškio rajono verslo plėtros komisijos patvirtinimo. Pranešėja – Strateginio planavimo, investicijų ir viešųjų pirkimų vedėjo pavaduotoja Vida Gindvilienė.

26. Dėl pritarimo Rokiškio rajono savivaldybės 2018–2020 m. strateginio veiklos plano 2018 metų ataskaitai. Pranešėja – Strateginio planavimo, investicijų ir viešųjų pirkimų skyriaus vyriausioji specialistė Gražina Švanienė.

27. Dėl Rokiškio rajono strateginio plėtros plano iki 2022 m. įgyvendinimo už 2018 m. ataskaitos ir jos priedų patvirtinimo. Pranešėja – Gražina Švanienė.

28. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės kaimo programos komisijos patvirtinimo. Pranešėja – Žemės ūkio skyriaus vedėja Jolanta Jasiūnienė.

29. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos nuostatų ir komisijos patvirtinimo. Pranešėja – Jolanta Jasiūnienė.

30. Dėl Melioracijos darbų, finansuojamų valstybės biudžeto lėšomis, tvarkos aprašo patvirtinimo. Pranešėja – Jolanta Jasiūnienė.

31. Dėl pritarimo rengti Rokiškio rajono melioracijos statinių naudotojų asociacijų projektus. Pranešėja – Jolanta Jasiūnienė.

32. Dėl pritarimo rengti Rokiškio rajono savivaldybės  melioracijos statinių rekonstravimo projektus. Pranešėja – Jolanta Jasiūnienė.

33. Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 27 d. sprendimo Nr. TS-1 „Dėl pritarimo reorganizuoti akcinę bendrovę ,, Rokiškio komunalininkas“ ir akcinę bendrovę Rokiškio butų ūkį“ panaikinimo. Pranešėjas – savivaldybės tarybos narys Stasys Meliūnas.

Teikiama išklausyti:

1. Informacija apie Vyriausybės atstovo Panevėžio apskrityje 2019 m. birželio 17 d. teikimą ,,Dėl Rokiškio rajono savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos sudėties pakeitimo“.

2. Savivaldybės tarybos narių paklausimai ir pasisakymai.

3. Lietuvos Respublikos Seimo narių pasisakymai.

 

 

 

 

 
 
 
 

Kaip mus rasti?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį — nuo 8 val. iki 17 val. Penktadienį — nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas — nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema