Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248
 

Kontaktai

Paieška
 
 

LATLIT Interreg

 
 

Kultūros sostinė

 
 

Rokiškio autobusų parkas

 
 

bck
lapkritis 2019
fow
P
A
T
K
P
Š
S
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
Renginys
Paroda
Konferencija
Diskoteka
Festivalis
Spektaklis
Visos kategorijos
 
 

Svetainės lankomumas

Viso apsilankė37969565
Šiandien271
Dabar naršo240
 

Naujienos

Gyventojams

Turistams

Verslininkams

Gyvenimo atvejais

2020-ųjų planuose -  tarptautinės šaudymo varžybos!

2020-ųjų planuose - tarptautinės šaudymo varžybos!

2019-11-18

Rokiškio rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos šaudymo sporto sąjungos prezidentas Algirdas Keršulis ir atsakingoji sekretorė Laura Šaučikovaitė - Astrauskienė. Su mero pavaduotoju Tadu Barausku ir Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro direktoriumi Augučiu Kriukeliu, svečiai aptarė šios sporto šakos perspektyvas Lietuvoje ir Rokiškyje. Galime pasidžiaugti, kad Rokiškyje šaudymo sportas turi gilias tradicijas, čia yra įsikūrusi didžiausia šaudykla Lietuvoje. Susitikimo metu sutarta, jog kitų metų pavasarį Rokiškyje bus organizuojamos Baltijos šalių šaudymo tarptautinės varžybos.

 

Amžius – ne riba mokytis ir būti aktyviais

Amžius – ne riba mokytis ir būti aktyviais

2019-11-18

Žmogaus aktyvumas ir įsitraukimas į įvairiausias visuomenines veiklas dažnai nepriklauso nuo amžiaus. Svarbu turėti noro ir stiprią vidinę motyvaciją. Rokiškio rajono savivaldybės vicemeras Tadas Barauskas lankėsi Marijampolėje įsikūrusiame ir sėkmingai veiklą vykdančiame trečiojo amžiaus universitete, kuris gyvuoja jau 14 metų, turi 18 fakultetų ir 751 lankytoją. Jame skatinamas vyresnių žmonių dalyvavimas įvairiose visuomeninio gyvenimo srityse, stiprinamas savarankiškumas, skatinama būti aktyviais, bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje.

 

Biblioteka – ne tik vieta, skirta skaityti knygas

Biblioteka – ne tik vieta, skirta skaityti knygas

2019-11-14

Skambant pianino muzikos garsams vakar iškilmingai atidaryta Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešoji biblioteka. Kad šis, į miesto centro architektūros kompleksą įsiliejęs pastatas atvertų duris ir džiugintų lankytojus, prisidėjo daugybė žmonių: nuo specialistų iki vadovų, nuo statybininkų iki įstaigos darbuotojų. Kiekvieno iš jų indėlis yra be galo svarbus – šiandien Rokiškis gali didžiuotis turėdamas modernią ir šiuolaikišką biblioteką.

Lapkričio 17-oji – Pasaulinė neišnešioto naujagimio sąmoningumo diena!

Lapkričio 17-oji – Pasaulinė neišnešioto naujagimio sąmoningumo diena!

2019-11-14

Rokiškio rajono savivaldybė prisijungia prie Pasaulinės neišnešiotų naujagimių savaitės minėjimo ir nuo lapkričio 13 iki 20 d. purpurine spalva apšvies Rokiškio krašto muziejų. 

Korupcijos prevencija – vienas iš būdų užkirsti kelią korupcijos atsiradimui ir plėtrai

Korupcijos prevencija – vienas iš būdų užkirsti kelią korupcijos atsiradimui ir plėtrai

2019-11-14

Rokiškio rajono savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisija, vykdydama Korupcijos prevencijos politikos programą, inicijavo mokymus korupcijos prevencijos tema.

Pasak rajono mero Ramūno Godeliausko, Rokiškio rajono savivaldybės tarybos nario ir Antikorupcijos komisijos pirmininko iniciatyva itin sveikintina ir naudinga. „Tai puikus komisijos pirmininko darbo pavyzdys“, - įvertino rajono vadovas.

 

 
 

Naujienos

Spausdinti

2020-ieji - bendruomenių metai

2019-11-07

Tikslas – stiprios bendruomenės


Rajono vadovo susitikimą pradėjo siūlydamas 2020-uosius metus oficialiai paskelbti bendruomenių metais. „Norisi, kad bendruomenės dar labiau sustiprėtų. Stiprėtų ne tik pačios viduje, bet ir užmegstų glaudesnius tarpusavio ryšius dalindamosi gerąja patirtimi, idėjomis, kartu galėtų rengti ir dalyvauti renginiuose. Skelbdami kitus metus bendruomeniškais, norime sužinoti, kaip galime prisidėti prie jų veiklos stiprinimo, išsiaiškinti poreikius, lūkesčius ir išgirsti rūpesčius, kuriais gyvena. Galiu pasidžiaugti, kad nemažai teko lankytis bendruomenėse, kuriose vyrauja puikus mikroklimatas. Ir tai visai nepriklauso nuo bendruomenės dydžio. Viskas priklauso nuo žmonių, kuriems rūpi, kaip ir kokioje aplinkoje mes gyvename. Juk ir Rokiškio kraštas - viena didelė bendruomenė“, - kalbėjo R. Godeliauskas.

Pasiūlymus ir norus bendruomenių atstovai yra raginami pateikti Vietos veiklos grupei, kuri, juos susisteminusi, perduos rajono vadovams.


Dėmesys – vyresniems gyventojams


Diskusijos metu bendruomenių nariai išsakė keletą problemų. Viena jų – senyvų žmonių, kurie savo jėgomis negali atvykti į organizuojamą šventę, pavežėjimas. „Jau netrukus, lapkričio 29 d. įvyks pirmosios Lietuvoje kalėdinės eglutės įžiebimas ir baigiamuoju akordu perduosime Lietuvos kultūros sostinės titulą Trakams. Ieškosime būdų, kad ne tik rokiškėnai, bet ir atokiau gyvenantys žmonės turėtų galimybę atvykti pasižiūrėti įspūdingo renginio ir saugiai grįžti namo. Ir, manau, kad tokios galimybės lankytis didžiuosiuose miesto renginiuose turėtų būti sudaromos nuolat“, - teigė rajono meras. R. Godeliauskas priminė bendruomenėms, kad turint klausimų, iškylant problemoms ar nesusikalbėjimas, bendruomenių atstovai rašytų, skambintų ir apie tai praneštų, nes tik bendraujant ir kalbant atrandama išeitis ir kompromisas.


Už komunalines paslaugas mokėti neteks


Vienas pagrindinių klausimų – bendruomenių panaudos sutartimi valdomos patalpos, už kurių komunalinius mokesčius bendruomenėms, vykdančioms veiklą, nereikės mokėti. „Lietuvos Respublikos strateginiuose dokumentuose ir kai kuriuose įstatymuose įtvirtinta kryptis, kad daugelį viešųjų paslaugų gali sėkmingai teikti ir nevalstybinis sektorius. Jau yra savivaldybių, kurios kai kurias viešąsias paslaugas yra perdavusios bendruomenėms. Siūlyčiau ir mūsų bendruomenėms apsvarstyti tokią galimybę“, - pasiūlymą pateikė meras.

Tai buvo pirmasis toks susitikimas, tačiau meras įsitikinęs, kad dialogas ir toliau būtinas stiprinant ryšius su bendruomenėmis ir patikino, kad tokių susitikimų bus dar ne vienas.

 

 

Komentarai

Jūsų el. paštas
 
 

Rašyti komentarą

Jūsų vardas:
Komentaras:
 
Apsaugos kodas:
secimg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kaip mus rasti?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį — nuo 8 val. iki 17 val. Penktadienį — nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas — nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema