Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248
 

Kontaktai

Paieška
 
 

LATLIT Interreg

 
 

Kultūros sostinė

 
 

Rokiškio autobusų parkas

 
 

bck
spalis 2019
fow
P
A
T
K
P
Š
S
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
Renginys
Paroda
Konferencija
Diskoteka
Festivalis
Spektaklis
Visos kategorijos
 
 

Svetainės lankomumas

Viso apsilankė36857664
Šiandien1065
Dabar naršo110
 

Naujienos

Gyventojams

Turistams

Verslininkams

Gyvenimo atvejais

KVIETIMAS Į ŽEMDIRBIŲ ŠVENTĘ
Rokiškyje – daug žadantis kinų vizitas

Rokiškyje – daug žadantis kinų vizitas

2019-10-16

Spalio 15-16 d. Rokiškyje svečiavosi delegacija iš tolimosios Kinijos, Harbino miesto, kurio provincijoje šiuo metu gyvena daugiau nei 11 mln. žmonių. Svečių darbotvarkė – griežta, todėl kiekviena vizito detalė buvo gerai apgalvota ir produktyviai išnaudotas laikas. Pasirašyti susitarimo memorandumo dėl kultūrinių mainų ir bendradarbiavimo atvyko Harbino miesto meras SUN Zhe, verslo atstovai domėjosi rajono verslo įmonių galimybėmis ir turėjo progą įtemptoje dienotvarkėje aplankyti dvi verslo įmones UAB „Lelija“ ir AB „Rokiškio sūris“. Ypatingai gerą įspūdį jiems paliko pastaroji sūrio gamykla. Pirmosios Harbino ligoninės direktorė LI Hong taip pat pasirašė susitarimą su Rokiškio rajono ligoninės direktore Ramune Markevičiene.

 
 

Naujienos

Spausdinti

Archyvas

Bėgimas. Paskaita. Piknikas. „Sveika mama - laiminga šeim

Bėgimas. Paskaita. Piknikas. „Sveika mama - laiminga šeim

2019-09-10

Rokiškio „Mamų klubas", organizuodamas šį renginį, nori pakviesti moteris, jų šeimos narius, vaikus, kolektyvus nubėgti simbolišką 1 km ilgio atkarpą nuo Rokiškio Šv. Mato bažnyčios iki Rokiškio krašto muziejaus, kuri įveikiama kiekvienam, be jokio pasiruošimo.

Į Širvintas - su tikslu pasisemti patirties įrengiant laisvalaikio erdves ir Rokiškio mieste!

Į Širvintas - su tikslu pasisemti patirties įrengiant laisvalaikio erdves ir Rokiškio mieste!

2019-09-10

Rokiškio mieste yra nemažai erdvių, kurios laukia, kada bus įveiklintos. Ir nors dideli darbai užtrunka, intensyviai ieškoma galimybių išnaudoti miestelėnų pamėgtą Rokiškio ežero teritoriją, įrengti daugiau kokybiškų vaikų žaidimų aikštelių, sukurti naujų aktyvaus ir turiningo laisvalaikio praleidimo zonų.

Gerosios patirties Rokiškio meras Ramūnas Godeliauskas ir sėkmingai naują sezoną pradėjusio Rokiškio baseino direktorius Vitalijus Jocys nuvyko į Širvintų rajono savivaldybę, kuri sparčiai įrenginėja aktyvias veiklas širvintiškiams: vandenlenčių ir batutų parką ant vandens ir sausumoje, vaikų žaidimų, sporto aikšteles bei kitas erdves.

 

Galvoji apie savanorystę ar ieškai prasmingos veiklos?

Galvoji apie savanorystę ar ieškai prasmingos veiklos?

2019-09-10

Rugsėjo 12 d. 15 val. savivaldybės pirmojo aukšto salėje galėsi rasti atsakymus, kaip savanorystė gali pakeisti tavo gyvenimą. Savanorystės reikšmė yra ypatinga dėl įnašo kuriant visuomenės gerovę, stiprinant socialinius ryšius, įtraukiant piliečius į aktyvų dalyvavimą visuomenės ar vietos bendruomenės gyvenime!

Ateik ir įsitrauk! Savarankiška tarnyba - investicija į save!

Vieta: Rokiškio rajono savivaldybės I a. salė

Laikas: 12 d. 15 val.

 

Rokiškyje - vienintelis Lietuvoje STEAM centras!

Rokiškyje - vienintelis Lietuvoje STEAM centras!

2019-09-09

Yra daug dalykų, kodėl Rokiškio miestas yra patrauklus gyventi ir kurti savo ateitį. Nuo šiol jis turės dar vieną privalumą – miesto širdyje, su daugybe svečių atidarytas bene vienintelis Lietuvoje gamtos, technologijų, inžinerijos, matematikos ir menų, kitaip STEAM centras, kuris bus puiki vieta mokytis ir dirbti. Įsigytos naujausios priemonės, skirtos pateikti mokslą įdomiai ir kūrybingai, taip pat jame bus nauja įranga elektroninei muzikai kurti. Pasak STEAM centro įkūrėjos Ievos Kilienės, svarbiausia, kad mokslas vaikams būtų įdomus ir netaptų prievole, kad mokiniai mokytųsi ne tik dėl laukiančių egzaminų, tačiau pajustų pažinimo džiaugsmą.

„Lietuvos draudimas“ apdraudė mūsų rajono moksleivius – 20-tą kartą vyksta akcija „Apsaugok mane“

„Lietuvos draudimas“ apdraudė mūsų rajono moksleivius – 20-tą kartą vyksta akcija „Apsaugok mane“

2019-09-05

Ilgiausiai šalyje gyvuojanti socialinė akcija „Apsaugok mane“ šiemet pasitinka 20-tą rudenį. Visoje Lietuvoje, o taip pat ir Rokiškio rajono savivaldybėje, rugsėjis skelbiamas saugaus eismo mėnesiu.

Nutikus nelaimei – nemokamas draudimas

Akcijos „Apsaugok mane“ iniciatorė didžiausia draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kaip ir kasmet visą rugsėjį visus Rokiškio rajono moksleivius apdraus asmens draudimu. Draudimas galios visoje Lietuvoje ištisą parą, jei moksleivis keliaudamas pėsčiomis nukentėtų eismo įvykyje. Kiekvienam moksleiviui dovanojamo draudimo suma – 5 tūkst. eurų.

„Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną, o dėl to tėveliams nieko daryti nereikia. Svarbiausia, kad, nutikus nelaimei kelyje, jie žinotų, jog gali kreiptis į mus dėl patirtos žalos atlyginimo“, – sako „Lietuvos draudimo“ skyriaus vadovė Natalija Sokolovskaja.

 

Pandėlio seniūnija skelbia kandidatą į Lailiūnų seniūnaitijos seniūnaičius

2019-09-04

Aurelija Vošterienė – Lailūnų seniūnaitija, rinkimai vyks 2019 m. rugsėjo 10 d. 10 val. Lailūnų kaimo bendruomenės patalpose, Bibliotekos g. 5, Lailūnų k.

 

INFORMACIJA APIE ŠEIMOS KORTELĘ

2019-09-04

Kam skirta?

Šeimos kortelėmis galės naudotis gausios ir neįgalius vaikus auginančios šeimos...

Gausi šeima – tai tokia šeima, kurioje auga 3 ir daugiau vaikų, įvaikių ar globotinių iki 18 metų amžiaus. Į gausios šeimos gretas patenka ir pilnamečiai vaikai iki 24 metų, jei jie nedirba, neturi savo vaikų ir mokosi bendrojo ugdymo mokykloje, profesinėje mokykloje pagal formaliojo ugdymo programą pirmajai kvalifikacijai įgyti ar studijuoja aukštojoje mokykloje pagal nuolatinės studijų formos programą.

Gausios šeimos nariu pilnametis vaikas išlieka pabaigęs bendrojo ugdymo mokyklą iki tų metų rugsėjo, kai tradiciškai prasideda studijos universitetuose ar profesinėse mokyklose.

Gausioje šeimoje gali būti du tėvai ar vienas iš tėvų. Jei pora išsiskiria, gausios šeimos statusas lieka tam iš tėvų, su kuriuo teismo sprendimu lieka gyventi 3 ir daugiau vaikų.

Jeigu išsiskyręs asmuo su vaikais sukuria naują šeimą su asmeniu, kuris taip pat turi vaikų, vaikų skaičius šeimoje yra vertinamas bendrai.

Neįgalųjį slauganti ar prižiūrinti šeima – tokia šeima, kurioje vienas iš tėvų yra paskirtas neveiksnaus asmens globėju, prižiūrimas ar slaugomas neįgalus nepilnametis ar 55 proc. ir mažesnį darbingumą turintis suaugęs vaikas. Vaikas gali būti pilnametis, bet jis turi gyventi su tėvais.

 

  1 2 3 4 5 6 7 ... 177 178 179  
   
 
 

Kaip mus rasti?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį — nuo 8 val. iki 17 val. Penktadienį — nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas — nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema