Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420. Įstaigos kodas 188772248
 

Kontaktai

Paieška
 
 

LATLIT Interreg

 
 

Kultūros sostinė

 
 

Rokiškio autobusų parkas

 
 

bck
sausis 2020
fow
P
A
T
K
P
Š
S
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Renginys
Paroda
Konferencija
Diskoteka
Festivalis
Spektaklis
Visos kategorijos
 
 

Svetainės lankomumas

Viso apsilankė41006454
Šiandien43273
Dabar naršo238
 

Naujienos

Gyventojams

Turistams

Verslininkams

Gyvenimo atvejais

Rokiškyje - dar daugiau laisvo interneto!

Rokiškyje - dar daugiau laisvo interneto!

2020-01-16

Rokiškyje, pagal Europos infrastruktūros tinklų priemonę (EITP) – „WiFi4EU“ įrengtos ir veikia laisvo Wi-Fi zonos:

LAUKE:

1. L. Šepkos parke2. Rokiškio Nepriklausomybės aikštėje3. Rokiškio miesto Šimtmečio aikštėje4. Rokiškio krašto muziejaus teritorijoje5. Teritorijoje prie Rokiškio ežero6. Tyzenhauzų gatvėje tarp Nepriklausomybės aikštės ir Rokiškio krašto muziejaus7. Velykalnio bendruomenės parke8. Rokiškio rajono savivaldybės aikštėje

VIDUJE:

9. Rokiškio krašto muziejuje10. Rokiškio ligoninėje11. Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centre

Antikorupcijos komisijos posėdis

2020-01-15

2020 m. sausio mėn. 16 d. (ketvirtadienį), 15.30 val., savivaldybės administracinio pastato 8 aukšto posėdžių salėje, organizuojamas Rokiškio rajono savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos posėdis.  

Kvietimas Rokiškio rajono verslininkams!

Kvietimas Rokiškio rajono verslininkams!

2020-01-15

Rokiškio rajono savivaldybė kviečia rajono verslininkus dalyvauti tarptautiniame ekonomikos forume „Lietuvos regionų ir Kazachstano ekonominio bendradarbiavimo plėtra“.

Renginys vyks kovo 2-5 d. Almatoje, Kazachstane.

Forume planuoja dalyvauti didžiausių Kazachstano investicinių fondų, bankų bei įmonių vadovai.

Kviečiame nepraleisti progos pristatyti savo įmones, veiklą, produkciją Kazachstano investuotojams.

Apie sprendimą dalyvauti prašome pranešti iki sausio 21 d.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis tel. +370 685 66700, arba j.dascioraite@post.rokiskis.lt

 

Vizitas Harbine – šiuolaikinio miesto koncepcija, platus verslo požiūris ir neeilinė galimybė menininkams

Vizitas Harbine – šiuolaikinio miesto koncepcija, platus verslo požiūris ir neeilinė galimybė menininkams

2020-01-14

Sausio 3-8 dienomis Rokiškio rajono savivaldybės delegacija kartu su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovais lankėsi Šiaurės Rytų Kinijos Harbino mieste. Rokiškio miestą atstovavo rajono meras Ramūnas Godeliauskas, vizitą koordinavo mero patarėja Justina Daščioraitė, kuri tarptautiniame forume pristatė Rokiškį – šiuolaikinį miestą, kuris yra žalumos, vandens, vėjo ir šviesos oazė, visiška priešingybė Harbino miestui, nors ir aktyviai kovojančiam su užterštumu, tačiau neišvengiančiam nuolatinio smogo tiek vasaros, tiek žiemos metu. Kartu su savivaldybės atstovais vyko ir verslo delegacija, kurią sudarė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas, AB „Lietkabelis“ eksporto-importo vyr. vadybininkė Kristina Gatavynaitė, UAB „Rokvesta“ vadovas Algirdas Kazinavičius, UAB „Toras LT“ direktorius Ramūnas Petronavičius.

 

Gyventojų apklausa apie savivaldybės administracijos teikiamų paslaugų kokybę,  saugumo situaciją bei nuomonę apie kultūrinį gyvenimą mieste ir rajone
Kaimo bendruomenės kviečiamos teikti paramos paraiškas jų veiklai finansuoti
 
 

Naujienos

Spausdinti

Gausi komanda kvietė aplankyti Rokiškį

2019-02-11

Kasmetinės turizmo parodos kas kart visus užsukusiuosius žavi gebėjimu pasiūlyti atrasti kažką seno iš naujo, sužinoti nežinota, pasiūlyti iššūkių ir idėjų. Parodoje dalyvavo daugiau nei 320 dalyvių iš 19 šalių, apsilankė 29 270 lankytojų. Kiekvienas dalyvaujantis miestas, regionas, įmonė pasitelkia visą savo išmonę prisistatydami. Šiuos metus Rokiškis pasitiko šventiškai nusiteikęs garbingai atstovauti kultūros sostinės vardą. Pasitelkę kultūros sostinės atidarymo metu skambėjusį naratyvą – iš šerdies į širdį – kūrėme Rokiškio pristatymą šiems metams. Visiems besidomintiems pristatėme Kultūrines atostogas Lietuvos kultūros sostinėje visus metus.

Tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur, 2019“ ypač stengėmės būti pastebėti. Daugybė renginių stende, dalyvavimas parodos atidaryme ir turizmo forume, kasdien pasirodymai scenoje, laimės valandos su daugybe prizų įsteigtų Rokiškio krašto muziejaus, Ilzenbergo dvaro, keturračių klubo „Purvo fanai“, kavinių „Pupelė“ ir „Senas grafas“, kaimo turizmo sodybos „Vieversynė“, Rokiškio r. Bajorų lėlių teatro „ČIZ“ ir Birutės Dapkienės ūkio, vaišės Rokiškio sūrio, Rokiškio mėsinės gaminiais, Ilzenbergo dvaro brandintu sūriu, namine rugine duona. Dailininkas, Vyriausiasis Lietuvos Senelis Kalėda Arvydas Bagdonas ir solistė Jolanta Stumbrienė pirmą „Adventur, 2019“ parodos dieną traukė akį ir ausį, gidai P. Blaževičius ir E. Masteikis kalbėjo, kalbėjo, kalbėjo. Mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ mažųjų dvarponiukų pasirodymas scenoje „Praeities pažadinti“ sulaukė panegirikų ir kvietimo į Valdovų rūmus. Turizmo forume VO „Tyzenhauzų paveldas“ pirmininkas R. Sirgėdas taip pat pristatė kultūrines atostogas gausiai susirinkusiems klausytojams.

Antrą dieną VO „Tyzenhauzų paveldas“ siūlė kiekvienam išbandyti archeologo duoną, VšĮ „Vita Antiqua“ direktorė Daiva Steponavičienė pasakojo apie sėliškų kostiumų rekonstrukcijos specifiką. Šiek tiek vėliau į rimtą diskusiją įsitraukė istorikas G. Kujelis ir kraštotyrininkas V. Mačiekus. Parfumerė Rasa Staskonytė ne tik pasiūlė teatro ir muzikos kvapą užuosti, bet ir susipažinti su specialiai grafaitei Sofijai Tyzenhauzaitei Šuazel-Gufjė Prancūzijoje sukurtais kvepalais. Popiet Obelių laisvės kovų istorijos muziejus pasitelkęs A. Dručkaus anūką M. Kelečių pasakojo apie Rokiškio r. laisvės kovų istoriją. Visą dieną stende linksmai straksėjo ir kitus kvietė pastraksėti ar pasigaminti mielą kiškutį Rokiškio r. savivaldybės J. Keliuočio bibliotekos lėlių teatro „Pelėdžiukai“ kiškutės. Muziejininkas R. Kaminskas rodė ir kvietė išbandyti ranką drožiant medžio paukštelį.

Trečią dieną kaimo turizmo sodybų V. Seržinto, „Vieversynė“, „Brazylija“ ir atstovai pasakojo ką gi pamatyti ir išbandyti Rokiškio apylinkėse. Scenoje ir stende akį traukė keturračių klubo „Purvo fanai“ atstovai, daug apie šį sportą pasakojo J. Daščioraitė. Mažuosius nuspalvinti medinius paukščius kvietė Salų dvaro dirbtuvių edukatorė A. Ruželienė.

Stende lauke visas tris dienas lankytojų akį traukė keturrračių klubo „Purvo fanai“ palapinė su keturračiais ir karinė mašina, kurią parūpino Vilniaus rokiškėnų klubas „Pragiedruliai“. Visus besidominčius kvietė į Rokiškį pasivėžinti dar nematytais takeliais.

Tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur, 2019“ apie Rokiškį, apie tai, kad šiemet mes Lietuvos kultūros sostinė žinojo dauguma. Kai kurie lankytojai jau net susiplanavę keliones pas mus.

Rygoje tarptautinėje turizmo parodoje „Balttour, 2019“ dalyvavo 372 dalyviai iš 29 pasaulio šalių, apsilankė daugiau kaip 30 000 lankytojų. Gidai P. Blaževičius, E. Masteikis, muziejininkai G. Kujelis, L. Klasinskienė, I. Černiauskaitė, Ilzenbergo dvaro atstovas G. Bingelis, Rokiškio r. Bajorų lėlių teatro „ČIZ“ merginos, savanoris L. Venediktovas – pasakojo, rodė, vaišino stendo lankytojus.

Šypsena ir gardžios vaišės akivaizdžiai viliojo lankytojus, nes Rokiškio stendas visas tris tarptautinės turizmo parodos „Balttour, 2019“ dienas buvo gulte apgultas besidominčiųjų. Ir čia sutikome jau buvusių Rokiškyje, ir ne po kartą. Džiugino gražūs žodžiai apie miestą – „Rokiškis nuostabus. Mes buvome vėlai vakare. Bažnyčia tiesiog fantastiška. Atvažiuosime dar kartą įdėmiau pasižvalgyti“

Šios parodos nuteikė džiugiai – moka rokiškėnai susitelkti, o susitelkę gali net kalnus nuversti. Nuoširdžiai dėkojame visiems šiemet aktyviai prisidėjusiems prie pasiruošimo ir dalyvavimo parodose. Be Jūsų nebūtų mūsų!

 


 
 
 
 

Kaip mus rasti?

Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis Tel. (8 458) 71 233, faks. (8 458) 71 420 Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre Įmonės kodas 188772248

Aktuali informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „elektroniniai valdzios vartai“

 

 

 

 

 

 

 

DARBO LAIKAS

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį — nuo 8 val. iki 17 val. Penktadienį — nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas — nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

©2015 Rokiškis Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema