Sena svetainė

Vakcinacija

 

Rokiškis – už saugią aplinką ir saugią visuomenę!

Informacija dėl vakcinacijos nuo COVID-19

  • Apsisprendę, kad skiepysis ir norintys užsiregistruoti 65 m. ir vyresnio amžiaus prioritetinei grupei priklausantys gyventojai, taip pat jaunesni kaip 65 m. asmenys, sergantys lėtinėmis ligomis, kviečiami skambinti šiais tel nr.: 8 458 32383 ir 8 458 52912
  • Kilus klausimams dėl vakcinacijos arba jeigu reikalinga konsultacija gali kreiptis tel. nr.  8 618 53085.

Rokiškio rajono savivaldybėje vakcinaciją organizuojanti įstaiga yra VšĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centras (Rokiškio poliklinika), esantis adresu: Juodupės g. 1A, Rokiškis.

Vakcinavimas vyksta pagal Sveikatos apsaugos ministro įsakyme nurodytas prioritetines grupes https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/fd056f90469711ebb394e1efb98d3e67/asr

Negalintiems atvykti į paskirtą skiepijimo vietą bus teikiama pavežėjimo paslauga. Gulintys pacientai bus skiepijami paciento namuose.

Kiekvienam gyventojui, kuris prisiregistravo skiepytis, Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro darbuotojai individualiai susisieks Jūsų nurodytu telefono numeriu. Bus paskirta vakcinacijos data ir laikas, nurodyta vieta ir kabinetas, taip pat antrojo skiepo data.

Į prioritetines grupes patenkantys, bet kvietimo skiepytis nesulaukiantys gyventojai kviečiami patys kreiptis į savo gydymo įstaigą.

Registracija yra savanoriška, vakcina ir skiepijimo paslauga – nemokamos.

Kviečiame įmones, turinčias ne mažiau 100 darbuotojų pradėti teikti sąrašus darbuotojų, kurie privalo dirbti kontaktinį darbą.

  • Darbuotojų sąrašo forma pridedama→ forma

  Sąrašus siųskite el. p. e.grebliauskiene@post.rokiskis.lt

  • Dėl informacijos kreiptis tel. nr. 8 640 23 672