Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Automobiliu užtvėrus privažiavimą prie atliekų konteinerio, grės baudos

Šiandien Rokiškio rajono savivaldybės Kelių eismo saugumo komisija nusprendė, kad prie daugiabučių kiemuose stovinčių atliekų konteinerių turi atsirasti geltonos linijos arba specialus ženklinimas, draudžiantis čia statyti automobilius.

Pasak Rokiškio miesto seniūno Arūno Krasausko, skundų, kad atliekų tvarkytojai UAB „Ekonovus“ ir AB „Rokiškio komunalininkas“ negali ištuštinti daugiabučių atliekų konteinerių,  nes privažiavimas prie jų nuolat užstatomas automobiliais, daugėja. „Kelių eismo saugumo komisija nusprendė imtis griežtesnių priemonių –  specialiu ženklinimu uždrausti užstatyti automobiliais privažiavimą prie konteinerių. Kai atsiras draudžiamasis ženklinimas, policijos patruliai tokių automobilių savininkams galės taikyti administracinio poveikio priemones už Kelių eismo taisyklių pažeidimą, o tai reiškia, kad teks susimokėti baudą‘, – pakomentavo A. Krasauskas.

Kaip pastebi Rokiškio miesto seniūnas, pastaruoju metu atsiųstuose skunduose minimas ir ypač atliekų tvarkytojams sudėtingas privažiavimas prie daugiabučio Vilniaus g. 12A kieme stovinčių konteinerių.  UAB „Ekonovus“ ir AB „Rokiškio komunalininkas“ kreipėsi į savivaldybės Kelių eismo saugumo komisiją, prašydami įrengti kelio ženklus, draudžiančius statyti transporto priemones ties Vilniaus g. ir įvažiavimo į Vilniaus g. 12A teritoriją sankirta.

„Čia nuolat paliekamos transporto priemonės, todėl specialusis transportas neturi nei kaip apsisukti, nei kaip įvažiuoti į kiemą prie ten stovinčių atliekų konteinerių. Komisija nusprendė tenkinti atliekų tvarkytojų prašymą ir pastatyti ties minima sankirta kelio ženklą Nr. 333, draudžiantį čia statyti automobilius“, – pakomentavo A. Krasauskas.

 

Savivaldybės inform.

Komunikacijos ir kultūros skyrius

Tel. +370 685 66700

El.p.: r.keliuotyte@rokiskis.lt