Sena svetainė

Baigiama gyventojų, norinčių nemokamai įsigyti individualius kompostavimo konteinerius, registracija

Baigiama gyventojų, norinčių nemokamai įsigyti individualius kompostavimo konteinerius, registracija

Pastaruoju metu vis populiaresniu žaliųjų atliekų tvarkymo būdu tampa kompostavimas. Tai ne tik paprasčiausias būdas atsikratyti sodo ar daržo žaliosiomis atliekomis, bet ir galimybė pasigaminti kokybiškas natūralias trąšas – kompostą, tinkantį gėlių ar daržovių auginimui, aplinkotvarkos darbams. Susmulkintos žaliosios atliekos gali būti kraunamos ant žemės į kompostuoti paruoštą vietą arba į specialią kompostavimo dėžę.

UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras, įgyvendindamas projektą „Panevėžio regiono komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra“ kviečia Rokiškio rajono savivaldybės gyventojus registruotis dėl individualaus kompostavimo konteinerio gavimo. Projektas finansuojamas ES Sanglaudos fondo ir UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras lėšomis.

Kompostavimo konteineriai individualių namų valdas turintiems gyventojams bus dalinami nemokamai, pasirašant panaudos sutartis. Kompostavimo konteinerius pradėti dalinti planuojama 2020 m. liepos mėnesį. Gyventojų pasigamintas kompostas išvežamas nebus, gyventojai jį naudos savoms reikmėms. Dėl registracijos prašome suskubti ir kreiptis į seniūnijas ne vėliau kaip iki 2020 m. gegužės 15 d.