Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Didesnis dėmesys Rokiškio rajono sportui: tikslai – pavienes iniciatyvas paversti sutelktu procesu didesniems rezultatams pasiekti!

Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus atstovai Aurimas Laužadis ir Diana Guzienė susitikimo su Rokiškio rajono nevyriausybinio sporto sektoriaus atstovais. Susitikimo metu pritarta siūlymui didinti Sporto nevyriausybinių organizacijų projektų didžiausią galimą finansavimo sumą iki 1000 eurų (praėjusiais metais buvo 700 eurų), plėsti finansavimo prioritetų sąrašą. „Buvo labai smagu matyti, kad susirinkusiųjų akys iš tiesų dega, žmonės yra motyvuoti ir tiki tuo, ką daro. Taip pat išgirdome, kuo įvairių sporto šakų atstovai, kurie atvyko į susitikimą, gyvena bei su kokiomis problemomis ir iššūkiais susiduria. Diskutavome dėl Rokiškio rajono savivaldybės sporto ir sveikatinimo tarybos sudėties. Siūloma didinti tarybos narių skaičių, kurie atstovautų Rokiškio rajono nevyriausybines sporto organizacijas. Aptarėme komunikavimo ir sporto renginių viešinimo galimybes. Norisi, kad informacija būtų kuo lengviau prieinama, pasiekiama”, – teigė vyr. specialistė D. Guzienė.

Susitikimo metu kalbėta ir apie klubų sportininkų, kurie respublikiniu lygmeniu 2021 m. demonstravo aukštus sportinius pasiekimus, pagerbimą.