Sena svetainė

Informacija apie projektą „Parama maisto produktais ir higienos prekėmis” Nr. EPSF-2018-06-V-01 ir šios paramos dalinimą Rokiškio rajono savivaldybėje, esant ekstremaliai situacijai ir karantinui dėl (COVID-19 ) pandemijos.

Informacija apie projektą  „Parama maisto produktais ir higienos prekėmis” Nr. EPSF-2018-06-V-01  ir šios paramos dalinimą Rokiškio rajono savivaldybėje, esant ekstremaliai situacijai ir karantinui  dėl (COVID-19 ) pandemijos.

Projekto tikslas- pagalba maisto produktais ir higienos prekėmis labiausiai skurstantiems asmenims          (higienos prekės dalijamos birželio, spalio,  arba gruodžio mėn.) .

Dėl minėtos paramos į seniūnijas gali kreiptis asmenys, kurių  pajamos vienam šeimos nariui neviršija 1,5 VRP (187,5 eurai), išimties atveju (ligos , nelaimės, neįgalumo, sulaukus senatvės pensijos amžiaus ir kt.) neviršija 2,8 VRP (350 eurų) ir pateikti prašymą, atitinkamas pažymas ir dokumentus.

Kitas maisto produktų dalinimas labiausiai skurstantiems asmenims  nuo 2020 m. gegužės mėn. 5-6 dienos, pagal seniūnijų nustatytą paramos atsiėmimo tvarką.

Atsiimant  paramą rekomenduojama būti su apsauginėmis veido kaukėmis ir  prie dalinimo punkto laikytis dviejų metrų atstumo tarp paramos gavėjų ir paramos dalintojų. Savų maišelių paramai nesinešti- produktai jau bus sudėti į atskirus paketus . Atsiimant paramą pasirašyti nereikės ( siekiant kuo mažiau kontakto) pasirašys seniūnijų socialinio darbo organizatoriai.

Bus dalinama visų produktų po 1 vienetą :

grikių kruopos 0,5 kg;

greito paruošimo avižų košė su džiovintomis uogomis 0,07 kg;

rapsų aliejus 0,92 kg- paletės po 15 vnt.

vištienos konservai 0,4 kg;

konservuota daržovių sriuba ( burokėlių) 0,48 kg;

keptos pupelės pomidorų padaže 0,4 kg;

avižiniai sausainiai su šokolado gabaliukais 0,2 kg;

saldintas sutirštintas pienas  0,397 kg;

cukrus 1kg.

 

Vieno paketo svoris 4,367 kg