Sena svetainė

Informacija apie projektą „Parama maisto produktais ir higienos prekėmis” Nr. EPSF-2018-06-V-01 ir šios paramos dalinimą Rokiškio rajono savivaldybėje

Informacija apie projektą  „Parama maisto produktais ir higienos prekėmis” Nr. EPSF-2018-06-V-01  ir šios paramos dalinimą Rokiškio rajono savivaldybėje

Projekto tikslas- pagalba maisto produktais ir higienos prekėmis labiausiai skurstantiems asmenims (higienos prekės dalijamos birželio, spalio, arba gruodžio mėn.) .
Dėl minėtos paramos į seniūnijas gali kreiptis asmenys, kurių pajamos vienam šeimos nariui neviršija 1,5 VRP (187,5 eurai), išimties atveju (ligos , nelaimės, neįgalumo, sulaukus senatvės pensijos amžiaus ir kt.) neviršija 2,8 VRP (350 eurų) ir pateikti prašymą, atitinkamas pažymas ir dokumentus.
Kitas maisto produktų ir higienos prekių dalinimas labiausiai skurstantiems asmenims nuo 2020 m. birželio mėn. 26 dienos ( 25 d. seniūnijos paramos paketus pasiima iš sandėlio).
Atsiimant paramą, (COVID-19) pandemijos metu ar esant ekstremaliai situacijai- rekomenduojama būti su apsauginėmis veido kaukėmis ir prie dalinimo punkto laikytis atstumo tarp paramos gavėjų ir paramos dalintojų. Savų maišelių paramai nesinešti- maisto produktai ir higienos prekės jau bus sudėti į atskirus paketus . Atsiimant paramą pasirašyti nereikės ( siekiant kuo mažiau kontakto) pasirašys seniūnijų socialinio darbo organizatoriai.
Bus dalinama 1 vienetą :
kvietiniai miltai 1 kg ;
makaronai 0,5 kg ;
ryžių kruopos virimo pakeliuose 05 kg ;
cukrus 1kg ;
kiaulienos konservai 0,4 kg ;
konservuota burokėlių sriuba 0,48 kg ;
konservuoti žalieji žirneliai 0,66 kg ;
saldūs sausi pusryčiai 0,5 kg .
Maisto paketo svoris 5,04 kg
Higienos prekės:
skalbiklis ;
muilas ;
dantų pasta;
dantų šepetėlis;
šampūnas .
Higienos paketo svoris 2,12 kg.