Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Kalėdinio namuko akcija Rokiškyje pavyko su kaupu!

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė kreipėsi į Lietuvos savivaldybes su prašymu gaminti namukus iš veltinio, kuriais bus papuošta Prezidentūros eglė. Nors buvo prašyta 25 namukų, jau lapkričio 21 dienos rytą buvo aišku, kad Rokiškis „surentė“ keturiskart daugiau dekoratyvinio (ne)kilnojamojo turto. Du ypatingus sraigių namelius perdavė tautodailininkė Irina Kalnietienė. Moteris juokavo, kad šis sumanymas kilo pagalvojus, jog kiekvienam gyvam sutvėrimui jo namelis yra brangiausias. O sraigės juk irgi turi savąjį.
Pasitarus su Prezidentūros kanceliarija, nuspręsta į Vilnių išgabenti spalvotųjų darbelių dvigubai daugiau nei prašoma, bet pusę tiek, kiek gauta. Galvosūkio atsakymas paprastas – lygiai pusė rokiškėnų namukų, jų gamintojams geranoriškai sutikus, papuoš Rokiškio rajono savivaldybės administracijos pastato vitrinas ir Gyventojų aptarnavimo skyrių. Kviečiame užsukti jais pasigėrėti jau kitos savaitės pabaigoje.
Už šiuos nuostabius rankdarbius Rokiškio rajono savivaldybės vadovai dėkoja Rokiškio profesinio mokymo centrui; Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos I-II klasių mokiniams ir mokytojai Loretai Rimšienei;Rokiškio kultūros centro Priemiesčio padalinio darbuotojoms; „Vidudienio damų“ klubo narėms; mokytojos Jolantos Kareniauskienės suburtoms iniciatyvoms Rokiškio rajono Obelių gimnazijoje, neformalaus ugdymo būreliui „Amatų dirbtuvėlės“, Kaimo bendruomenės „Pakriauna“ vaikų dienos centrui; Irinai Kalnietienei; Alei Deksnienei; Violetai Jasinevičienei; Vandai Leščiovai; Alei Gegelevičienei; Lolitai Gavėnavičienei; Gintarei ir Monikai, kurių el. paštas prasideda žodžiu „saginta“; Ingai Belovienei; Nadieždai Ivanovai; Valerijai Karvelienei; Skemų socialinės globos namų Grupinio gyvenimo namų gyventojams Andželikai Keraitytei, Ritai Bartašiutei, Vaidai Viederytei, Arūnui Pitrėnui; Rokiškio tautodailininkams.
Jūsų rankų ir širdžių šiluma telydi per visą šventinį laikotarpį! AČIŪ.