Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Karo pabėgėlių iš Ukrainos dėmesiui!

Migracijos departamentas informuoja, kad pabėgėliai, anksčiau gavę leidimus plastikinėmis kortelėmis, galiojančius iki 2023-03-04, dabar gali pradėti supaprastintą šių dokumentų pakeitimo procedūrą.
Norint prasitęsti leidimą gyventi, reikia susikurti paskyrą svetainėje www.migracija.lt pasirinktu elektroninio pašto adresu (rekomenduojame naudoti elektroninio pašto adresą, kuris buvo nurodytas pirmą kartą registruojantis Migracijos departamente), užpildyti anketą ir pateikti reikiamą informaciją apie save.
Užsieniečiai gautą dokumentą ras savo Migracijos departamento Informacinės sistemos „MIGRIS“ paskyrose ir galės išsisaugoti savo išmaniuosiuose įrenginiuose arba atsispausdinti.

Kviečiame nelaukti paskutinės minutės ir prašymus dėl leidimų gyventi pratęsimo pradėti pildyti jau dabar. Jei reikės pagalbos, prašome kreiptis į Civilinės metrikacijos ir archyvų skyrių (Respublikos g. 94, Rokiškis). Darbuotojų kontaktai: skyriaus vedėja Aistė Sketerytė-Jasinevičienė, tel.: (8 458) 71 153, 8 690 24 259, vyr. specialistė Gražina Švanienė, tel. 8 693 51 377.

Daugiau informacijos ukrainiečių kalba ir vaizdinę instrukciją, kaip kreiptis dėl leidimo laikinai gyventi Lietuvoje pakeitimo (pratęsimo), galima rasti čia:
https://migracija.lrv.lt/lt/naudinga-informacija/ukraina-ukrayina-ukraina-ukraine/tsifrovi-dozvoli-na-timchasove-prozhivannia-u-litvi-dlia-bizhentsiv-viini-z-ukrayini