Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Kultūros ir meno darbuotojai rinkosi į kvalifikacijos tobulinimo renginį

Kultūra ir menu besidomintieji rinkosi į metinę kultūros darbuotojų metodinę dieną. Rokiškio rajono savivaldybės administracijos komunikacijos ir kultūros skyrius jau penktus metus organizuoja kultūros ir meno organizacijų darbuotojams, laisviesiems menininkams skirtą kvalifikacijos tobulinimo dieną. Dalyvius tradiciškai su aktualiu kreipimusi aplanko Rokiškio rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas.
Renginyje tų metų temai pritaikytus pranešimus skaito kultūros vadybininkai, kūrybos profesionalai, menininkai. Renginys organizuojamas kartu su Rokiškio rajono savivaldybės Švietimo centru. Registruoti dalyviai, išklausę metodinės dienos programą, gauna kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą.
Šių metų metodinės dienos tema – nesikartojanti kultūra, nepritekliaus ir kūrybinio išradingumo santykis, būtinybė kruopščiai apgalvoti ir sukurti renginio aplinką. Scenos kostiumo ir grimo teorines bei praktines subtilybes dėstė Lietuvoje garsi televizijos ir teatro projektų kostiumų dailininkė, grimuotoja Liuka Songailaitė. Gausybę praktinių patarimų sulaukė iš anksto paruoštos kultūros darbuotojų kostiumo užduotys. Mokomajam renginio grimui auditorija pasirinko Laisvės gynėjų dienos, Sausio 13-osios renginį, kuomet renginio vedantieji paprastai susiduria su veide atsispindinčiais šalto oro pėdsakais. Verbalinės ir neverbalinės komunikacijos pranešimu renginį užbaigė ilgametė kultūros administratorė Audronė Pajarskienė. Tarptautinių išvykų ir projektų atspindžiais pasidalijo Rokiškio kultūros centro direktorė Vaiva Baltrūnaitė-Kirstukienė, režisierė Neringa Danienė, Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėja Irena Matelienė.