Apklausos
Paraiškos finansavimui

KVIEČIAME BALSUOTI UŽ GYVENTOJŲ IDĖJŲ PROJEKTUS!

Pasibaigus bendruomenių projektų idėjų vertinimo etapui, kad projektas būtų įgyvendintas,  laukiame gyventojų pritarimo.  Šiais metais, kaip ir ankstesniais, planuojama įgyvendinti du projektus – vieną mieste ir vieną rajone.

Balsuoti už labiausiai patikusią idėją gali:

  • Rokiškio rajono savivaldybėje gyvenamąją vietą deklaravę gyventojai, ne jaunesni nei 16 metų.
  • balsavimas vyksta elektroniniu būdu, užpildant apklausos anketą.
  • vienas gyventojas turi teisę balsuoti ne daugiau kaip už 1 projektą. Balsavus kelis kartus elektroniniu būdu, galioja paskutinis balsavimas.

BALSAVIMAS

Balsavimas vyksta balandžio 15 d. – gegužės 4 d.

 

Projektų idėjos, kurioms kviečiame skirti savo balsus:

ROKIŠKIO MIESTE:

AKTYVUS LAISVALAIKIS VAIKAMS. TENISO KORTŲ REKONSTRUKCIJA l. ŠEPKOS PARKE

Projekto įgyvendinimo vieta: L. Šepkos parko teniso kortai, Rokiškis (Aušros – Parko g. sankirta)

Projekto vertė: 18 000,00 Eur

  • Lengva pradėti – nesvarbu ar esi sportiškas, ar naujokas, žaisti gali visi!
  • Socialinis sportas – tai puikus būdas praleisti laiką su draugais.
  • Aktyvus laisvalaikis – daugiau judėjimo mažiau streso.

 

Projekto tikslas – sutvarkyti lauko teniso aikšteles L. Šepkos parke, kad būtų saugu tiek vaikams, tiek suaugusiesiems sportuoti. Teniso aikštelės daugelį metų buvo neprižiūrimos, kaupėsi paviršinis vanduo, purvas, žaliosios atliekos, kurios gadino teniso dangą, nebuvo barstomas kvarciniu smėliu, nebuvo žiemos metu nuimami teniso tinklai. Naujos aikštelės įrengimas mažiausiai kainuotų 45 000 tūkstančius eurų. Sutvarkius aikšteles atsirastų galimybė rengti sportines varžybas. Įrengus apšvietimą, atsirastų galimybė žaisti vėlai vakare. Įrengus kameras aikštelė taptų saugi, nebūtų gadinama. Šiuo metu, reikia pakeisti, teniso aikštelės juosiančią sulankstytą  tvora, įrengti įėjimo vartus nuo Aušros g., kur yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Projekto rezultatai, jų nauda rajonui – butų sutvarkyta viešoji sporto erdvė, kuri randasi pačiame Rokiškio centre. Mikrorajono vaikams atsirastu laisvalaikio praleidimo erdvė. Šiuo metu lauko teniso treniruotes lanko 9 vaikai, kurie jau dalyvauja sportinėse varžybose. Atsirastų vieta, kur būtų galima organizuoti lauko teniso varžybas Lietuvos mastu. 2025 m. liepos 12 d. jau suplanuotas teniso turnyras TENNIS CUP TROPICANA ROKIŠKIS, kuriame žada dalyvauti 12 sportininkų iš visos Lietuvos.

ROKIŠKIO RAJONE:

1. „MES – PASAULIO DALIS“

 Projekto įgyvendinimo vieta: Gireišių k. 7A, Panemunėlio sen.  Rokiškio r. sav.

Projekto vertė: 19 958,95 Eur

Projekto tikslas – pagerinti Struvės geodezinio lanko Gireišių punkto, vienintelio Rokiškio rajono objekto įtraukto į UNESCO pasaulio paveldo objektų sąrašą, lankymą ir prieinamumą, sukuriant patogias ir funkcionalias poilsio zonas, užtikrinant švarą ir tvarką aplinkoje. Projekto metu numatoma įrengti suoliukus, šiukšlių dėžes bei viešą lauko tualetą, pritaikytą žmonėms su negalia. Šie patogumai padės lankytojams pailsėti ir atsipūsti, taip pat užtikrins higienos ir švaros palaikymą.

Tikslinė grupė – šis projektas skirtas įvairioms lankytojų grupėms. Pirmiausia, tai turistai, atvykstantys aplankyti UNESCO paveldo objektą – Struvės geodezinio lanko Gireišių punktą. Į Gireišių punktą atvyksta turistinės ekskursijos, sustoja pailsėti ir ją aplanko pro šalį važiuojantys žmonės. Taip pat projektas orientuotas ir į vietinius gyventojus, nes šioje unikalioje  vietoje vyksta rajoniniai ir seniūnijos organizuojami kultūriniai renginiai. Tradiciškai čia renkamasi liepos 6 d. ir paminima pirmojo ir vienintelio Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena, kitos bendruomenės šventės.

Sprendžiama problema – šiuo metu Struvės geodezinio lanko Gireišių punktas susiduria su infrastruktūros trūkumu, ypač kalbant apie lankytojų poilsį ir komfortą. 2011 metais Gireišių punkte buvo vykdomas projektas aplinkos pritaikymui turizmui – įrengta apžvalgos aikštelė – pavėsinė, pėsčiųjų takai, automobilių stovėjimo aikštelė ir mažosios architektūros statiniai: suoliukai, staliukai,  šiukšliadėžės. Bėgant laikui medinės įrenginių konstrukcijos nuo aplinkos poveikio ir vandalizmo atvejų sugadintos. Neliko suoliukų, staliukų, šiukšliadėžių. Išmontuoti lauko tualetai, kurie neatitiko jiems keliamų aplinkosauginių ir higienos reikalavimų. Dažnai tualetai  nukentėdavo nuo vandalizmo atvejų. Nauji antivandaliniai baldai būtų patogūs naudojimui, estetiškai patrauklūs, draugiški aplinkai, tvarūs, pagaminti iš perdirbtų antrinių žaliavų. Viešo lauko tualeto, pritaikyto žmonėms su negalia, įrengimas padėtų užtikrinti higieną ir patogumą. Sprendžiant šias problemas, projektas padidintų objekto patrauklumą ir lankomumą, taip pat prisidėtų prie gamtos išsaugojimo ir tvaraus turizmo plėtros.

Projekto rezultatai, jų nauda rajonui

Laimėjus projektą ir jo lėšomis įrengus suoliukus, šiukšliadėžes ir viešą lauko tualetą, pritaikytą žmonėms su negalia,  tikimės sukurti patrauklią ir šiuolaikišką aplinką Struvės geodezinio lanko Gireišių punkto svečiams bei į renginius atvykstantiems vietos bei Rokiškio rajono gyventojams.

Turizmui: įrengus patogumus lankytojams, padidėtų Struvės geodezinio lanko populiarumas, o tai prisidėtų prie turizmo plėtros Rokiškio rajone.

Vietos gyventojams – geresnė gyvenimo kokybė: projekto įgyvendinimas pagerintų infrastruktūrą ir poilsio zonas, kas tiesiogiai prisidėtų prie vietinių gyventojų gyvenimo kokybės. Įrengus suoliukus, šiukšliadėžes ir viešą lauko tualetą, žmonės galėtų patogiai mėgautis gamta, organizuoti įvairius renginius ar tiesiog praleisti laiką lauke, būtų užtikrinamas didesnis dalyvavimas vietos bendruomenės renginiuose bei aktyviame turizme.

Aplinkos apsauga ir švaros palaikymas: šiukšliadėžių ir viešo lauko tualeto įrengimas užtikrintų švarą ir tvarką aplinkoje, nes lankytojai turėtų galimybę rūšiuoti ir tvarkyti atliekas. Tai prisidėtų prie gamtos apsaugos ir sumažintų aplinkos taršą. Geresnės higienos sąlygos ne tik pagerintų lankytojų patirtį, bet ir padidintų visuomenės atsakomybę už aplinką.

Bendruomenės susitelkimas ir įtraukimas: projektas taip pat skatintų bendruomenės įsitraukimą. Vietiniai gyventojai, prisidėdami prie projekto, galėtų jaustis labiau atsakingi už savo rajono plėtrą. Tai padidintų bendruomenės tarpusavio bendradarbiavimą ir stiprintų vietos identitetą.

Apibendrinant, šis projektas ne tik pagerintų Struvės geodezinio lanko Gireišių punkto infrastruktūrą, bet ir prisidėtų prie Rokiškio rajono ekonominės, socialinės ir aplinkosaugos gerovės.

2. JŪŽINTŲ SEN. LAIBGALIŲ K. IR JŪŽINTŲ MIESTELIO ERDVIŲ ATNAUJINIMAS

Projekto įgyvendinimo vieta: Ateities g. 5, Laibgalių k., Jūžintų sen., Rokiškio r. sav.; O. Širvydo  g. 1A, Jūžintai, Jūžintų sen., Rokiškio raj. sav.,

Projekto vertė: 18 588,39 Eur

Projekto tikslas – Projektą numatyta įgyvendinti Jūžintų seniūnijoje, dviejose strategiškai svarbiose vietose, Jūžintuose ir Laibgaliuose. Jūžintų miestelis yra strategiškai patrauklioje, gamtos apsuptoje aukštoje ir kalvotoje vietovėje, kurią juosia Jūžinto ežeras. Jo pakrantėje įrengtas patrauklus lankytojams erdvus paplūdimys su mediniais lauko baldais, stoginėmis bei erdvia pavėsine, tinklinio aikštelėmis ir vaikų žaidimų aikštele. Taip pat įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, kuri vasaros savaitgaliais dažnai iki vėlaus vakaro būna pilna transporto priemonių. Paplūdimys prie Jūžinto ežero yra svarbi rekreacinė ir kultūrinių renginių vieta. Čia aktyviai laisvalaikį leidžia ne tik Jūžintų miestelio jaunimas ir šeimos su mažais vaikais, bet ir svečiai iš aplinkinių seniūnijų bei kitų vietovių. Ši vieta taip pat yra pagrindinė miestelio kultūrinių renginių ir švenčių erdvė, vasaros metu čia vyksta jaunimo diskotekos ir įvairūs bendruomenės renginiai. Kadangi šventės dažnai užsitęsia iki vėlumos, nepakankamas apšvietimas kelia rimtą saugumo ir komforto problemą. Siekiant pagerinti šios viešosios erdvės patogumą ir saugumą, projekte numatyta įrengti paplūdimio apšvietimą, kuris leistų lankytojams saugiai naudotis teritorija ir rengti vakaro pramogas. Kita svarbi projekto dalis – naujos aktyvaus laisvalaikio erdvės įrengimas Laibgalių kaime, kur planuojama pastatyti nusileidimo lyną (tarzankę). Ši pramoga suteiks naujų galimybių vietos vaikams ir jaunimui aktyviai leisti laiką, skatins fizinį aktyvumą ir bendruomeniškumą. Laibgalių kaimas šiuo metu neturi panašių infrastruktūros objektų, todėl šis projektas pagerins vietos gyventojų gyvenimo kokybę ir padidins kaimo patrauklumą. Abu šie infrastruktūriniai patobulinimai – Jūžintų paplūdimio apšvietimas ir nusileidimo lyno įrengimas Laibgaliuose – prisidės prie visos Jūžintų seniūnijos patrauklumo didinimo, skatins bendruomenių įsitraukimą, turizmą bei aktyvų gyvenimo būdą.

Projekto idėja:

Jūžintų seniūnijoje planuojama sukurti dvi atnaujintas viešąsias erdves:

  1. Laibgalių kaime įrengti nusileidimo lyną („tarzankę“), skirtą aktyviam laisvalaikiui.
  2. Jūžintų miestelio paplūdimyje įrengti apšvietimą, siekiant padidinti saugumą ir patogumą vakarinio poilsio ir renginių metu.

Projekto tikslas:

  • Sukurti dvi patrauklias ir funkcionalias viešąsias erdves Jūžintų seniūnijoje.
  • Skatinti bendruomenės aktyvumą ir gerinti gyvenimo kokybę.
  • Didinti Jūžintų miestelio ir Laibgalių kaimo patrauklumą vietos gyventojams bei lankytojams.

Tikslinė grupė:

  • Jūžintų seniūnijos gyventojai – vaikai, jaunimas, suaugusieji ir senjorai.
  • Aplinkinių kaimų bendruomenės ir svečiai, ieškantys aktyvaus laisvalaikio bei poilsio galimybių.
  • Šeimos su vaikais, kurie nori saugių ir pritaikytų laisvalaikio erdvių.

Sprendžiama problema:

Jūžintų seniūnijoje yra daug ežerų, tačiau Jūžinto ežero pakrantėje įrengtas erdvus paplūdimys su poilsio zona bei vaikų žaidimo aikštele yra pagrindinė vieta, kur karštomis vasaros dienomis susirenka ne tik Jūžintų miestelio gyventojai, bet ir poilsiautojai iš kitų seniūnijos vietovių. Jūžinto ežero pakrantės paplūdimys yra svarbi rekreacinė ir kultūrinių renginių vieta, tačiau didėjant lankytojų srautui ir vykstant vakariniams renginiams nepakankamas apšvietimas sukelia daug problemų bei iššūkių tamsiuoju paros metu. Neapšviesta teritorija kelia rimtą saugumo ir komforto problemą. Todėl siekiant pagerinti situaciją, planuojama įrengti 4 apšvietimo lempas, kurios apšviestų pagrindines teritorijos zonas:

  • Vaikų žaidimų aikštelę;
  • Pavėsinę;
  • Dvi tinklinio aikšteles;
  • Automobilių stovėjimo aikštelę.

Šiuo metu Laibgalių kaime nėra modernių ir įdomių aktyvaus laisvalaikio erdvių. Ypač vyresnio amžiaus vaikams. Nusileidimo lynas taptų nauja traukos vieta, vaikai galės aktyviai leisti laisvalaikį, atsitraukiant nuo išmaniųjų įrenginių, kurie tapę šio amžiaus problema. Taip pat, teritorijoje yra Rokiškio Juozo Tumo Vaižganto progimnazijos Laibgalių darželio skyrius, nusileidimo lynas, leis darželio auklėtiniams aktyviai leisti laiką lauke.

Šios dvejos įrengtos erdvės skatins vietos gyventojų aktyvumą, stiprins socialinius ryšius ir prisidės prie kaimo ir miestelio aplinkos gerinimo. Projektas ne tik pagerins Jūžintų seniūnijos infrastruktūrą, bet ir sustiprins vietos bendruomenės ryšius bei paskatins aktyvesnį laisvalaikį.

Rezultatas/nauda rajonui:

  1. Įrengta aktyvaus laisvalaikio erdvė Laibgalių kaime – nusileidimo lynas (tarzankė) taps nauja traukos vieta vaikams, jaunimui ir visai bendruomenei.
  2. Jūžintų miestelio paplūdimyje įrengtas apšvietimas – pagerins saugumą ir leis naudotis paplūdimiu ir vakare.
  3. Dvi atnaujintos viešosios erdvės Jūžintų seniūnijoje – tiek Laibgalių kaime, tiek Jūžintuose gyventojai turės daugiau galimybių aktyviam ir saugiam poilsiui.
  4. Bendruomenės įsitraukimas – vietos gyventojai aktyviau naudosis naujomis erdvėmis, organizuos renginius ir stiprins bendruomeniškumą.
  5. Turizmo ir rajono patrauklumo didinimas – geresnė infrastruktūra paskatins vietos ir aplinkinių rajonų gyventojus lankytis Jūžintų seniūnijoje.

Nauda rajonui:

  • Gyvenimo kokybės gerinimas – saugios ir modernios erdvės padidins gyventojų pasitenkinimą.
  • Aktyvesnė bendruomenė – daugiau galimybių praleisti laisvalaikį, skatinti sportą ir sveiką gyvenseną.
  • Socialinių ryšių stiprinimas – naujos viešosios erdvės skatins žmones daugiau bendrauti, organizuoti renginius, prisidėti prie krašto puoselėjimo.
  • Ekonominė nauda – pritraukiant lankytojus, gali padidėti vietos verslų pajamos.
  • Rajono įvaizdžio gerinimas – modernūs sprendimai ir investicijos į laisvalaikio erdves rodo, kad rajonas rūpinasi gyventojų gerove ir patrauklumu turistams.

Šis projektas padės kurti gyvybingą ir patrauklią aplinką Jūžintų seniūnijoje, skatins aktyvų gyvenimo būdą ir bendruomeniškumą.

 

3. BAJORŲ TVENKINYS MAN, TAU, JIEMS IR VISIEMS

Projekto įgyvendinimo vieta: Ežero gatvėje esantis vandens tvenkinys, Bajorų k., Rokiškio r. sav.

Projekto vertė: 20 000,00 Eur

Tikslas – sutvarkyti Bajorų II tvenkinį ir jo aplinką, įrengiant medinį pėsčiųjų taką nuo važiuojamosios dalies iki paplūdimio, atvežti smėlio paplūdimiui , įrengiant patogius gultus, suoliukus, persirengimo kabiną, siekiant pagerinti infrastruktūrą, užtikrinti komfortą ir skatinti aktyvų laisvalaikį bei poilsį gamtoje.

Projekto uždaviniai:

  1. Atlikti aplinkos tvarkymo darbus talkos metu, tokius kaip tvenkinio dumblo išvalymas kaimo gyventojų savanoriškais darbais ir teritorijos paruošimas pėsčiųjų tako įrengimui.
  2. Pastatyti medinį pėsčiųjų taką ne trumpesnį nei 50 m. ilgio, kuris sujungtų gyventojų gyvenamąsias zonas nuo Ežero g. su paplūdimiu, užtikrinat saugią ir patogią prieigą.
  3. Įrengti du gultus, du suoliukus ir vieną persirengimo kabiną, kad lankytojai galėtų patogiai mėgautis poilsiu ir vandens pramogomis.
  4. Užtikrinti, kad taksa ir kiti infrastruktūros elementai būtų saugūs naudoti ir estetiškai derėtų su aplinka.
  5. Sukurti unikalią poilsio erdvę, kurios dar Rokiškio rajone nėra.

Tikslinė grupė ir spendžiama problema:

  1. Vietos gyventojai – geresnės poilsio sąlygos, aktyvus laisvalaikis gamtoje, bendruomenės ryšių stiprinimas.
  2. Turistai ir svečiai – natūralios aplinkos pažinimas, vietovės patrauklumas.
  3. Jaunimas ir aktyvūs žmonės – sportas, fizinis aktyvumas, sveikatingumas naujoje sutvarkytoje erdvėje.
  4. Senjorai ir žmonės su judėjimo negalia – patogios ir saugios poilsio sąlygos, geresnis poilsio erdvės pasiekiamumas.
  5. Vietiniai verslininkai – ekonominės naudos iš turistų ir vietos gyventojų, atvykstančių prie sutvarkyto tvenkinio.

Projektas skirtas atnaujinti Bajorų tvenkinio II pakrantę. Prieš dvidešimtmetį kaimo gyventojų pastangomis buvo įrengtas ir išvalytas siauras priėjimas prie vandens. Tačiau metams bėgant, jis užaugo ajerais, meldais , žolėmis. Paplūdimys likęs be smėlio. Prieiga prie jo yra duobėta, nesaugi, nepatogi. Poilsiavietę planuojama pritaikyti vietos gyventojų ir lankytojų poreikiams. Šiltuoju metų sezonu projekto tikslinių grupių nariai neturi kur po maudynių persirengti, patogiai atsisėsti, atsigulti ir pailsėti bei komfortiškai leisti laisvalaikį. Todėl šioje erdvėje norime įrengti laisvalaikio vietą su smėlėtų paplūdimiu, kuriame bendruomenės nariai galėtų labiau mėgautis patogesne prieiga prie jaunoms šeimoms ir neįgaliesiems asmenims su vežimėliais. Poilsio zona jau pradėta tvarkyti Bajorų kaimo bendruomenės narių iniciatyva, 2023 m. bendruomenės lėšomis buvo pastatytas naujas medinis lieptas į ežerą. Tai puikus ir praktiškas projektas, kuris ne tik pagerins gyvenamosios vietos infrastruktūrą, bet ir padės sukurti patrauklesnę ir patogesnę aplink gyventojams ir svečiams.

Rezultatas/nauda rajonui:

Išvalyta Bajorų tvenkinio pakrantė;

Grunto paruošimas pėsčiųjų takui;

Smėlio atvežimas paplūdimiui;

Pastatyti gultai – 2 vnt.;

Pasatyti lauko suoliukai – 2 vnt.;

Pastatyta persirengimo kabina – 1 vnt.;

Įrengtas medinis pėsčiųjų takas iki paplūdimio, ne trumpesnis nei 50 metrų ilgio – 1 vnt.

Pagerinta gyvenamosios vietos infrastruktūra

Šiuo projektu bus sukurta tvarkinga, patogi ir estetiškai patraukli erdvė Bajorų kaime, kuri suteiks gyventojams ir svečiams geresnes sąlygas poilsiui ir laisvalaikiui.

Didinamas turistinis ir rekreacinis patrauklumas

Tvarkinga, patogi su naujai atvežtu smėliu aplinka taps patrauklesnė turistams, svečiams ir vietos gyventojams, skatindama socialinį bendravimą ir poilsį: deginimuisi, žaisti aktyvius žaidimus su kamuoliu bei vaikučiams iš smėlio statyti pilis.

Prieigos prie paplūdimio gerinimas

Pėsčiųjų takas suteiks saugią ir patogią prieigą prie paplūdimio, padedant žmonėms lengviau pasiekti tvenkinį ir mėgautis gamta bei vandens malonumais.

Patogūs poilsio ir persirengimo įrenginiai

Gultai ir suoliukai leis žmonėms patogiai ilsėtis, o persirengimo kabina užtikrins daugiau privatumo ir patogumo naudojantis paplūdimiu.

Socialinė integracija ir bendruomenės ryšių stiprinimas

Sukurta infrastruktūra taps patraukli visoms bendruomenės grupėms – tiek jauniems žmonėms, tik šeimoms su vaikais ar vyresnio amžiaus žmonėms, skatindama bendruomenės bendravimą ir aktyvų laisvalaikį.

Meninis pėsčiųjų tako ir aplinkos dizainas

Medinis pėsčiųjų takas, gultai, suoliukai, persirengimo kabina bus kruopščiai suprojektuoti, kad atitiktų estetikos ir funkcionalumo reikalavimus, suteikiant vietai savitą ir patrauklią išvaizdą.

Įgyvendinus  tokio pobūdžio projektą bus sutvarkyta ir atnaujinta Rokiškio kaimiškosios seniūnijos Bajorų kaimo vien ir laisvalaikio erdvių.

4. PĖSČIŲJŲ TAKO OBELIŲ EŽERO PAKRANTE APŠVIETIMAS

Projekto įgyvendinimo vieta: J. Zaukos g. 9A, Obelių m., Rokiškio r. sav.

Projekto vertė: 15133,23 Eur

Projekto tikslas – įrengti pėsčiųjų tako Obelių ežero pakrantėje apšvietimą, sudarant saugias, patrauklias sąlygas pasivaikščioti, laisvalaikį praleisti gamtoje, prie vandens ne tik Obelių miesto, bet ir aplinkinių vietovių bei atvykstantiems vaikams, jaunimui, senjorams bei visiems to pageidaujantiems. 2023 m. Obelių ežero pakrante buvo pradėtas įrenginėti pėsčiųjų takas, jungiantis Obelių Laisvės kovų muziejų su parko estrada, kur vyksta visi pagrindiniai Obelių renginiai, valstybinių švenčių paminėjimai, bendruomenių vykdomi įvairūs projektai, pasirodymai, kasmetinė „Obelinė“ ir kitos šventės. Šis takas nuolat „tobulinamas“ ne tik seniūnijos, bet ir privačiomis iniciatyvomis – tvirtinamas akmenimis, puošiamas apželdinant įvairiais augalais bei medeliais, dekoratyviais krūmais. Prieš 2024 m. Šv. Kalėdas tako prieigos ir pats takas buvo apšviestas elektrinėmis girliandomis, papuoštas kalėdine atributika. Visa tai įtakojo didelį srautą žmonių, norinčių pasivaikščioti ar tiesiog pasimėgauti ramybe, pabūti tokioje aplinkoje. Todėl ir matome, kad šis pėsčiųjų takas tarnauja kaip traukos objektas žmonėms praleisti laisvalaikį, prasiplečia erdvė organizuojant šventes bei galimybėmis ją įveiklinti. Todėl ir atsirado poreikis Obeliuose turint tokią erdvę, įrengti apšvietimą, kad ši erdvė pasitarnautų saugiam žmonių laisvalaikio poreikių patenkinimui ne tik šviesiu paros laiku ar prieš šventes, kada yra tradicija pasipuošti šviečiančiais elementais, bet ir ilgesnį laiką.

Projekto rezultatai, jų nauda rajonui :

  1. Įrengus pėsčiųjų tako apšvietimą, suteikti Obelių  vaikams, jaunimui, senjorams bei atvykusiems svečiams pasivaikščiojimui saugią aplinką.
  2. Apšviestas pėsčiųjų takas būtų ne tik prieš šventes elektrinėmis girliandomis, bet ir pagal poreikį ištisus metus.
  3. Skatinti įvairaus amžiaus grupes propaguoti sveiką gyvenimo būdą vaikštant, būnant prie vandens, vykdant žalingų įpročių prevenciją.
  4. Taikant įvairias bendravimo ir bendradarbiavimo formas, stiprinti ryšį tarp jaunimo, Obelių bendruomenės ir Rokiškio rajono savivaldybės.
  5. Atsirastų saugi erdvė  organizuojant įvairias šventes Obeliuose.

 

 

Pateiktų projektų aprašymai ir vizualizacijos pateiktos projektų pareiškėjų.