Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Kviečiame lapkričio 17 dieną paminėti Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną

Beveik 10 metų, kiekvieną lapkritį, asociacija „Neišnešiotukas“ su nuostabių bei veiklių savivaldybės merų pagalba ir padėjimu, Lietuvos miestus puošė purpurinėmis spalvomis, kurios buvo skirtos neišnešiotų naujagimių šeimų palaikymui. Šiais metais, stovint energetinių resursų iššūkių kelyje, asociacija kviečia Jus telkti administracijos komandas šiltam ir jaukiam ankstukų paminėjimui savo įstaigose.
Maloniai kviečiame Jus lapkričio 17 d., ketvirtadienį, per pietų pertrauką, sukviesti savo darbuotojų komandas prie jaukaus bendro pietų stalo. Kad pasipuošę purpurinės spalvos akcentu Jūsų darbuotojai ir visi kartu pabūtų, paskanautų kvapnios kavos ar arbatos bei atsiųstų mums savo kolektyvo fotonuotrauką. Taip mes galėtumėme ir vėl visai Lietuvai paskelbti, kad esame susitelkę ir vieningi, kad nepaisant visų užgriuvusių darbų ir iššūkių, mes nepamirštame silpniausio kūdikio ir jo šeimos.
Kasdien Lietuvoje pernelyg anksti gimsta mažiausiai 3 kūdikiai – ankstukai. Ir šis skaičius nelinkę mažėti net bendro gimstamumo fone. Įtampa, stresas – dirba savo juodą darbą ir neleidžia mums atsikvėpti bei nusiraminti. Kartu skleiskime žinią apie mūsų pačius mažiausius valstybės piliečius ir skatinkime visuomenę atkreipti dėmesį į neišnešiotus naujagimius, priešlaikinį gimdymą, jo priežastis, problemas ir pavojus.
Rūpinkimės neišnešiotukais kartu – auginkime ateitį!