Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Metų Europiečio 2023 rinkimai

Kviečiame dalyvauti Metų Europiečio 2023 rinkimuose ir nominuoti nusipelniusius, pasižymėjusius, aktyviai prisidėjusius savivaldybių žmones ir organizacijas.

Siūlykite savo kandidatus, užpildydami nominavimo anketą konkurso svetainėje  http://www.eml.lt/europieciai iki vasario 26 d.
Anketą ir išsamią informaciją apie Metų Europiečio 2023 rinkimus rasite čia.  

Trečius metus iš eilės Asociacija “Lietuvos europiečių judėjimas”, kartu su Užsienio reikalų ministerija ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, kviečia nominuoti asmenis ir iniciatyvas, labiausiai prisidedančius prie Europos vertybių ir idėjų sklaidos Lietuvoje, glaudesnio europiečių bendradarbiavimo ar ES keliamų tikslų įgyvendinimo. Žinoma, pagalba, parama bei palaikymas Ukrainai, mūsų broliams ir sesėms ukrainiečiams, demokratinių vertybių gynimas, susitelkimas dėl Ukrainos atstatymo yra ne tik mūsų pareiga, bet ir didžiulė vertybė, kurią Europoje patyrėme visus šiuose metus. Pagerbkime aktyviai prisidėjusius prie šių iniciatyvų.

Taip pat, atsižvelgiant į tai, jog šiemet švenčiame Vilniaus 700 metų jubiliejų, yra įsteigta speciali papildoma kategorija “Už Vilniaus garsinimą Europoje”. Turite, kas pasaulyje garsina Vilnių? Būtinai nominuokite!