Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Popierinę sąskaitą siūlo pakeisti į elektroninę

AB „Panevėžio energija“ siūlo ir kviečia vartotojus rinktis patogesnį ir gamtai draugiškesnį elektroninį sąskaitos už šilumą ir karštą vandenį gavimo būdą. Pasirinkus elektroninę sąskaitą, ją gausite greičiau nei siunčiamą paprastu paštu. Sąskaita nepasimes ir bus pasiekiama jums patogiu metu.

Kaip užsisakyti elektroniniu paštu siunčiamas sąskaitas:

  • Išsiųskite prašymą el. paštu bendrove@pe.lt arba klientai@pe.lt. Prašyme nurodykite adresą, vardą ir pavardę (įmonės – pavadinimą), mokėtojo kodą ir elektroninį paštą, kuriuo norite gauti sąskaitas. Prašymą galite pateikti ir bendrovės vadybininkui, apsilankančiam bute ar įmonėje.
  • Prisijunkite prie AB „Panevėžio energija“ interneto svetainės pe.lt ir užpildykite pagrindiniame lange pateiktą prašymo formą dėl sąskaitos pateikimo el. paštu.
  • Atvykite į AB „Panevėžio energija“ arba paskambinkite tel. (8 45) 501 050 ir susitarkite dėl sąskaitos siuntimo būdo.

Prisijunkite prie savitarnos portalo

AB „Panevėžio energija“ siūlo ir kitą būdą, kaip atsisakyti popierinių sąskaitų už šilumą ir karštą vandenį. Prisijunkite prie savitarnos portalo interneto svetainėje www.pe.lt. Sąskaita jus pasieks akimirksniu, taupydami laiką, neišeidami iš namų ar biuro, negaišdami laiko eilėse, galėsite deklaruoti karšto vandens skaitiklių rodmenis ir mokesčius sumokėti naudojantis elektronine bankininkyste. Naudotis bendrovės klientų savitarnos portalo paslaugomis gali visi AB „Panevėžio energija“ vartotojai, gaunantys sąskaitas už šilumą.