Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Rokiškėnai dalyvaus turizmo parodoje „Atostogauk Lietuvoje“

Balandžio 21-23 dienomis Kaune, Žalgirio arenoje vyksiančioje vietinio turizmo parodoje „Atostogauk Lietuvoje“ Rokiškio išskirtinumą pristatys kasdien vis kita turizmo, laisvalaikio ir kultūros atstovų grupė. Rokiškio turizmo ir verslo informacijos centro specialistės parodos lankytojams pristatys rajono turizmo ir laisvalaikio objektus. Parodoje pirmą kartą bus pristatyta trijų dvarų patyriminė kelionė „Paragauk paslapties“. Ši programa kvies turistus  palankia kaina įsigyti vieną bilietą į Ilzenbergo, Rokiškio ir Salų dvarus bei naudotis kitomis programos nuolaidomis.
Jau ne pirmą kartą Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos ir kultūros skyrius į turizmo parodos stendą pakviečia kultūros ir meno atstovus: balandžio 21 d. Rokiškio kultūros centras demonstruos teatralizuotą ekskursiją „Sofija ir imperatorius“, Salų kultūros ir laisvalaikio rezidencija pristatys savo paslaugas viliodami kvapniomis šokolado ir saldainių „Karvutės“ gamybos edukacijomis; balandžio 22 d. savo kūrybinės studijos veiklą pristatys dailininkė, edukatorė Asta Keraitienė, Rokiškio drožybos tradicijas lankytojams demonstruos tautodailininkas Danas Stočkus; balandžio 23 d. renginių erdves ir aromaterapijos veiklas pristatys „Levandų Vanagynė“, o sertifikuota amatininkė Alė Deksnienė demonstruos vilnos vėlimo amatą.
Rokiškio rajono turizmo, kultūros įstaigų bei verslo įmonių atstovai, pageidaujantieji savo informacinę-reklaminę medžiagą pristatyti parodos lankytojams, dar vis gali spėti iki  balandžio 20 d. 17 val. perduoti smulkius leidinius turizmo specialistėms adresu Nepriklausomybės a. 8, Rokiškyje.