Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Rokiškio logotipas ir šūkis – ant tarpmiestinio autobuso

Rokiškis važiuoja ryškiai! Baigiantis 2021-iesiems pristatytas Rokiškio logotipas ir šūkis populiarins Rokiškį jau ne tik internetinėje erdvėje ar reprezentacinėmis dovanomis. „Nešti“ žinią pasirinktas tarpmiestinis autobusas. Tokiu būdu tikimasi pritraukti kitų šalies regionų, taip pat ir sostinės gyventojų dėmesį, kuris ilgainiui duos pageidaujamą grįžtamąjį ryšį ne tik turizmo, bet ir kitose socialinio gyvenimo srityse.
Puošti autobusus Rokiškyje nėra naujiena: 2018-2019 metais Rokiškio-Lietuvos kultūros sostinės simbolika išmargintas miesto autobusas, o 2022 metų festivalyje „Rokiškis Youth Fest“ jaunimas geltonu piešiniu pagyvino dar vieną transporto priemonę. Kitas transporto priemones reklamos tikslais padengia įmonės.
Dizaino sprendimą sukūrė Rita Dūdėnė, jį įgyvendino UAB Baltic Trading Company specialistai. Iš viso šiam projektui išleista 1779 eurai iš Rokiškio rajono savivaldybės biudžeto, Leidybos ir komunikacijos finansavimo priemonės lėšų. Tikimasi, kad papuošimas bus mylimas bei tausojamas keleivių ir galės tarnauti visa planuojamą dvejų metų laiką.
Dalinamės darbų nuotraukomis ir lauksime šio gražuolio pasirodant keliuose!