Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Rokiškyje pradedamas statyti riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parkas

Rokiškio Rotary parke, netoli baseino ir naujai statomos sporto arenos, pradėtas įrenginėti riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parkas (skate parkas).

Pasak rajono mero Ramūno Godeliausko, tai bus vienas didžiausių ir moderniausių skate parkų Lietuvoje.

„Čia galės vykti ir oficialios varžybos, čempionatai. Rokiškyje tokio sporto entuziastų yra daug, BMX dviračių, riedučių, riedlenčių sporto bendruomenės aktyvios, jų atstovai, jaunimas labai domisi įvairiomis galimybėmis, jie net parko projektą patys bandė nubraižyti, bet vis tik galutinį rezultatą pateikė šios sporto šakos profesionalai kartu su specialistais“, – sako rajono meras.

Skate parko projektas įgyvendinamas bendradarbiaujant ne tik su šiuo sportu besidominčiu jaunimu, tačiau ir su vietos verslininkais, su Rokiškio Rotary klubu. „Šis projektas – labai gražus bendradarbiavimo pavyzdys tarp vietos verslo, jaunimo ir savivaldybės. Vietos verslas sutiko padaryti parkui visą pagrindą, išlieti visą aikštelę, o savivaldybė nupirko parkui įrangą ir jos montavimo paslaugas už 108 800 eurų. Jeigu orai nesutrukdys, planuojama, kad skate parkas Rokiškyje bus atidarytas liepos mėnesį“, – sako R. Godeliauskas.

Rajono mero teigimu, kai Rokiškio Rotary klubui buvo pristatyta idėja kurti skate parką, verslininkai patys pasisiūlė prie jo įrengimo prisidėti darbais.

Parko įranga ir jos montavimo darbai nupirkti iš UAB „CGS“. Skate parko plotas sieks apie 800 kv.m.

 

Savivaldybės inform.

Komunikacijos ir kultūros skyrius

Tel. +370 685 66700

E.p.: r.keliuotyte@rokiskis.lt