Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Rokiškyje prasideda klasikinės muzikos festivalis

Šiandien, liepos 10-ąją, Rokiškyje prasideda XVII klasikinės muzikos festivalis,  kurį kasmet mums surengia kraštietės muzikantės Justina ir Simona Zajančauskaitės.

Liepos 10–18 dienomis vyksiančio Rokiškio klasikinės muzikos festivalio programoje – 10 renginių: kamerinės muzikos vakarai, kūrybinės dirbtuvės vaikams bei visai šeimai,  Afrikos būgnų koncertas-edukacija, literatūriniai susitikimai, parodos, chorinės muzikos vakaras.

Festivalio renginiai numatyti ne tik Rokiškio krašto muziejuje ir bibliotekoje, tačiau kelsis ir į kitas erdves – Liongino Šepkos parką, Kamajų Šv. Kazimiero bažnyčią.

Didžioji dalis renginių – nemokami, tik į tris koncertus klausytojai kviečiami įsigyti bilietus už simbolinę 5 eurų sumą. Visa už bilietus surinkta suma bus skirta Rokiškio krašto muziejaus fortepijono „Petrov“ restauracijai.

Šiandien festivalio programoje – du renginiai:  17.30 val. Rokiškio rajono Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje vyks literatūrinis susitikimas su knygos „Mūsų Irena“ autore rašytoja Reda Pabarčiene. 19.30 val. Rokiškio krašto muziejuje klausytojų laukia koncertas „Langai į saulę atverti“.

Visi festivalio renginiai – skelbiamoje programoje.

Šį kasmetinį muzikinį projektą iš dalies finansuoja Rokiškio rajono savivaldybė.