Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Rokiškyje svečiavosi VU Teisės fakulteto Alumni draugija

Savaitgalį Rokiškio rajoną nusprendė aplankyti VU Teisės fakulteto Alumni draugijos nariai. Šiai draugijai priklauso ir Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Teisės ir personalo skyriaus vedėja Regina Strumskienė. „Vizito tikslas – aplankyti įvairias vietas Lietuvoje, tačiau prioritetas dažniau teikiamas toms vietovėms, kuriose yra draugijos narių. Tarp svečių buvo ir iš Rokiškio krašto kilusių žmonių, kuriems didžiulį įspūdį paliko pasikeitęs, išgražėjęs ir sutvarkytas miestas“, – įspūdžiais dalinosi R. Strumskienė.

Pirmoji stotelė, pasak Alumni draugijos narius lydėjusios R. Strumskienės, buvo rajono savivaldybė. „Svečiai norėjo susitikti ir su rajono vadovais. Rajono mero pavaduotojas Tadas Barauskas ir mero patarėjas Vytautas Saulis pristatė rajoną aktyviai su svečiais diskutavo, atsakydami į jiems įdomius klausimus. Rokiškis jiems – nepažintas, tad tai buvo puiki galimybė pamatyti viską, ką turime geriausio. Baigiantis viešnagei supratau, kad mes tikrai turime, ką parodyti, reikia tik nebijoti. Ir jeigu po vizito sulaukėme skambučio, kad žmonės nori į Rokiškį atvežti ir savo svečius, tai jau daug ką pasako“, – teigė savivaldybės administracijos Teisės ir personalo skyriaus vedėja.

VU Teisės fakulteto draugijos nariai pėstute nuo savivaldybės administracijos žingsniavo tapytų langinių alėja. „Ekskursija prasidėjo šiek tiek kitoje vietoje, nei esame įpratę – nuo bažnyčios. Toliau keliavome į dvaro rūmus, kur vyko ir sūrio kelio edukacija. Nepamiršome aplankyti ir Bajorų kaimo. Ten ne tik apžiūrėjome įspūdingą lėlių kolekciją, bet ir ragavome krašto gaminių – grikių šakočio, armėniškų šašlykų, „Roksalos“ vyno.

Svečiams didelį įspūdį paliko Ilzenbergo dvaras, jo  ekskursijos ir degustacija, Tervydžių dendrologinis draustinis bei kraštietės Nemiros Statulevičienės sukaupta rankinių kolekcija. „Žinoma, kol moterys apžiūrinėjo rankinių kolekciją, vyrai nenuobodžiavo – žaidė įvairius lauko žaidimus“, – sakė R. Strumskienė.

Teisės ir personalo skyriaus vedėja nuoširdžiai dėkoja Rokiškio turizmo ir verslo informacijos centrui, kuris palengvino organizavimo procesus ir pasidalijo patarimais, kurias vietas, Rokiškio rajone tikrai verta aplankyti ir kuo mes esame išskirtiniai.