Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Tęsiame Rokiškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos automobilių ir įrangos atnaujinimą

Kaip teigia Rokiškio rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas, atnaujinami priešgaisrinės tarnybos automobiliai ir įranga, kad gyventi būtų dar saugiau.
„Šį kartą priešgaisrinis automobilis nupirktas Juodupės komandai. Puikios būklės ir padidinto pravažumo priešgaisrinis automobilis nupirktas už 37 000 Eur, Šveicarijoje. Pagamintas Austrijoje. Prieš tai buvo naudojamas tik Šveicarijos ugniagesių mokykloje. Pravažiavęs vos 25 000 km, buvęs vienose rankose. Pripildytas 2000 l vandens ir su visa įranga nesunkiai pasiekia 120 km/h greitį! Cisterna vandeniu užpildoma galingais siurbliais per 1,4 min.
Išbandyta. Abiejose pusėse sumontuotos po 60 m ilgio gesinimo žarnos, kurios lengvai išvyniojamos ir leidžia ugniagesiui greitai pasiekti ugnies židinį! Taip pat aukšto spaudimo siurbliai leidžia didžiule srove išpilti vandenį tiesiai į ugnies židinį iš abiejų automobilio pusių! Sumontuoti galingi šviestuvai, leidžiantys dirbti tamsiu paros metu”, – teigė rajono vadovas.

Papildomai už 4000 Eur nupirkta gelbėjimo įranga bei generatorius. Ši įranga skirta gelbėti žmones po auto įvykių iš automobilių ar kitų nelaimės vietų net 25 m atstumu.

Meras dėkojo Rokiškio rajono savivaldybės tarybos nariams, pritarusiems lėšų skyrimui. „Tai jau penktas mūsų nupirktas priešgaisrinis automobilis su gelbėjimo įranga, kuri naudojama vietoje senų sovietinių automobilių. Ką gi, liko dar keturios tarnybos, kurias taip pat aprūpinsime priešgaisriniais automobiliais su gelbėjimo įranga”, – informavo R. Godeliauskas.