Sena svetainė

Atnaujintas Panemunėlyje tiltas per Nemunėlio upelį

Atnaujintas Panemunėlyje tiltas per Nemunėlio upelį

2020 m. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijai skyrus 68 proc. (193 tūkst. eurų) daugiau negu įprastai melioracijos įrenginių priežiūrai ir remontui, atsirado galimybė už papildomai skirtas lėšas suremontuoti daugiau melioracijos griovių bei suremontuoti vieną tiltą. Melioracijos griovių remonto sutartys baigiamos vykdyti, bus suremontuota 48 km griovių.

Ką tik buvo baigti Panemunėlio seniūnijos tilto per Nemunėlio upelį remonto darbai. Tilto remonto projekto ir remonto darbų bendra vertė – 28 965 eurai. Remonto garantinis laikotarpis – 5 metai, paslėptų darbų (įrengimų, esančių po žeme) garantinis laikotarpis – 10 m.

Miestelio gyventojai jau seniai laukė šio remonto. Senuoju tiltu nesaugu buvo važiuoti didesnėms transporto priemonėms ir vaikščioti pėstiesiems. Turėklai jau dešimtmetį buvo avarinės būklės, tilto prieigose po liūčių atsiverdavo smegduobės. Seniūnijos darbininkų pastangomis turėklai buvo remontuojami, duobės užlopomos, bet po kurio laiko atsiverdavo kitose vietose. Džiugu, kad nuo šiol tiltas tapo gražesnis ir saugesnis!