Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

PATIKSLINTA informacija apie projektą ,,Parama maisto produktais ir higienos prekėmis II“, Nr. EPSF-2020-V-07-01 ir minėtos paramos dalijimą Rokiškio rajono savivaldybėje.

Gavome informaciją, kad EPLSAF birželio mėn. paramos dalinime dantų šepetėliai nebus dalinami, jie bus pristatomi sekančiame paramos teikime .

Projekto tikslas- pagalba maisto produktais ir higienos prekėmis labiausiai skurstantiems asmenims          (higienos prekės dalijamos birželio, spalio,  arba gruodžio mėn.) .

Dėl minėtos paramos į seniūnijas gali kreiptis asmenys, kurių  pajamos vienam šeimos nariui neviršija 1,5 VRP (192 eurai), išimties atveju (ligos , nelaimės, neįgalumo, sulaukus senatvės pensinio  amžiaus ir kt.) pajamos neviršija 3 VRP (384 eurai) ir pateikti prašymą, atitinkamas pažymas ir dokumentus.

Kitas maisto produktų ir higienos prekių dalinimas labiausiai skurstantiems asmenims  nuo 2021  birželio mėn. 23 dienos ( birželio  22 d. seniūnijos maisto produktus ir higienos prekes pasiima iš sandėlio).

Atsižvelgiant į susidariusią situaciją dėl COVID-19 epidemijos, siekiant apsaugoti minėtos paramos dalintojus ir gavėjus ,maisto produktai bus dalinami pagal seniūnijų nustatytą dalinimo tvarką . Maisto produktai bus sudėti į paketus (atsinešti savų maišelių nerekomenduojame), atsiimant paketus, paramos gavėjams pasirašyti nereikės , už juos pasirašys socialinis darbuotojas arba socialinio darbo organizatorius. Paramos gavėjai privalo laikytis saugaus atstumo. Bus dalinama po 1 vienetą :

greito paruošimo avižų košė su džiovintais vaisiais  0,065 kg;

kvietiniai miltai 1 kg;

konservuoti žalieji žirneliai 0,69 kg;

makaronai 0,5 kg;

kiaulienos konservai 0,4 kg;

vištienos konservai 0,4 kg;

UAT pienas 1,029 kg;

baltasis cukrus 1 kg;

konservuota šiupininė sriuba 0,48 kg;

avižiniai sausainiai su šokolado gabaliukais 0,185 kg.

Maisto paketo svoris 5,749 kg

skystas skalbiklis 1l;

muilas 0,09 kg;

dantų pasta 0,075 kg;

šampūnas 0,25 l.

Higienos prekių svoris 1,415 kg; Bendras paketų svoris 7,164 kg