Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Informacija apie projektą ,,Parama maisto produktais ir higienos prekėmis II“, Nr. EPSF-2020-V-07-01 ir minėtos paramos dalijimą Rokiškio rajono savivaldybėje.

Projekto tikslas- pagalba maisto produktais ir higienos prekėmis labiausiai skurstantiems asmenims          (higienos prekės dalijamos birželio, spalio,  arba gruodžio mėn.) .

Dėl minėtos paramos į seniūnijas gali kreiptis asmenys, kurių  pajamos vienam šeimos nariui neviršija 1,5 VRP (192 eurai), išimties atveju (ligos , nelaimės, neįgalumo, sulaukus senatvės pensinio  amžiaus ir kt.) pajamos neviršija 3 VRP (384 eurai) ir pateikti prašymą, atitinkamas pažymas ir dokumentus.

Kitas maisto produktų ir higienos prekių dalinimas labiausiai skurstantiems asmenims  nuo 2021 rugpjūčio mėn. 23 dienos ( rugpjūčio  20 d. seniūnijos maisto produktus ir higienos prekes pasiima iš sandėlio).

Esant valstybės lygio ekstremaliai situacijai, siekiant apsaugoti minėtos paramos dalintojus ir gavėjus ,maisto produktai bus dalinami pagal seniūnijų nustatytą dalinimo tvarką . Maisto produktai bus sudėti į paketus (atsinešti savų maišelių nerekomenduojame), atsiimant paketus, paramos gavėjams pasirašyti nereikės , už juos pasirašys socialinis darbuotojas arba socialinio darbo organizatorius. Paramos gavėjai privalo laikytis saugaus atstumo. Bus dalinama po 1 vienetą :

maisto prekės

saldintas sutirštintas pienas 0,397 kg;

grikių kruopos 0,5 kg;

greito paruošimo avižų košė su džiovintomis uogomis 0,06 kg;

rapsų aliejus 0,915 kg;

kiaulienos konservai 0,4 kg;

vištienos konservai 0,4 kg;

keptos pupelės pomidorų padaže 0,4 kg;

konservuota raugintų agurkų sriuba 0,48 kg;

avižiniai sausainiai su šokolado gabaliukais 0,185 kg.

maisto paketo svoris 3,737 kg

 

higienos prekės

dantų šepetėlis