Sena svetainė

Informacija apie projektą ,,Parama maisto produktais ir higienos prekėmis II“, Nr. EPSF-2020-V-07-01 ir minėtos paramos dalijimą Rokiškio rajono savivaldybėje.

Informacija apie projektą  ,,Parama maisto produktais ir higienos prekėmis II“, Nr. EPSF-2020-V-07-01 ir minėtos paramos dalijimą  Rokiškio rajono savivaldybėje.

Projekto tikslas- pagalba maisto produktais ir higienos prekėmis labiausiai skurstantiems asmenims

(higienos prekės dalijamos birželio, spalio,  arba gruodžio mėn.) .

Dėl minėtos paramos į seniūnijas gali kreiptis asmenys, kurių  pajamos vienam šeimos nariui neviršija 1,5 VRP (192 eurai), išimties atveju (ligos , nelaimės, neįgalumo, sulaukus senatvės pensinio  amžiaus ir kt.) pajamos neviršija 3 VRP (384 eurai) ir pateikti prašymą, atitinkamas pažymas ir dokumentus.

Kitas maisto produktų ir higienos prekių dalinimas labiausiai skurstantiems asmenims  nuo 2021 gruodžio mėn. 15 dienos ( gruodžio 14 d. seniūnijos maisto produktus ir higienos prekes pasiima iš sandėlio).

Esant valstybės lygio ekstremaliai situacijai, siekiant apsaugoti minėtos paramos dalintojus ir gavėjus, parama bus dalinama pagal seniūnijų nustatytą dalinimo tvarką . Maisto produktai ir higienos prekės bus sudėti į paketus (atsinešti savų maišelių nerekomenduojame) Atsiimant paketus, paramos gavėjams pasirašyti nereikės , už juos pasirašys socialinis darbuotojas arba socialinio darbo organizatorius. Paramos gavėjai privalo laikytis saugaus atstumo. Bus dalinama po 1 vienetą :

miltų mišinys blynams 0,5 kg;

avižiniai sausainiai 0,85 kg;

grikių kruopos 0,5 kg;

greito paruošimo avižų košė su džiovintomis uogomis 0,06 kg;

rapsų aliejus 0,915 kg;

kiaulienos konservai 0,4 kg;

vištienos konservai 0,4 kg;

keptos pupelės pomidorų padaže 0,4 kg;

konservuota raugintų agurkų sriuba 0,48 kg;

razinų ir riešutų mišinys 0,3 kg.

maisto paketo svoris 4,14 kg.

skystas skalbiklis 1 l;

dantų pasta 0,075 l;

muilas 0,1 kg;

šampūnas 0,25 l;

dantų šepetėliai

higienos paketo svoris 1,425 kg

abiejų paketų svoris 5,565 kg.