Sena svetainė

Informacija apie projektą ,,Parama maisto produktais ir higienos prekėmis II“, Nr. EPSF-2020-V-07-01 ir minėtos paramos dalijimą Rokiškio rajono savivaldybėje.

Informacija apie projektą  ,,Parama maisto produktais ir higienos prekėmis II“, Nr. EPSF-2020-V-07-01 ir minėtos paramos dalijimą  Rokiškio rajono savivaldybėje.

Projekto tikslas- pagalba maisto produktais ir higienos prekėmis labiausiai skurstantiems asmenims
(higienos prekės dalijamos birželio, spalio,  arba gruodžio mėn.) .

Dėl minėtos paramos į seniūnijas gali kreiptis asmenys, kurių  pajamos vienam šeimos nariui neviršija 1,5 VRP (192 eurai), išimties atveju (ligos , nelaimės, neįgalumo, sulaukus senatvės pensinio  amžiaus ir kt.) pajamos neviršija 3 VRP (384 eurai) ir pateikti prašymą, atitinkamas pažymas ir dokumentus.

Kitas maisto produktų dalinimas labiausiai skurstantiems asmenims  nuo 2021 m. balandžio mėn. 21 dienos ( balandžio 20 d. seniūnijos maisto produktus pasiima iš sandėlio).

Atsižvelgiant į susidariusią situaciją dėl COVID-19 epidemijos, siekiant apsaugoti minėtos paramos dalintojus ir gavėjus ,maisto produktai bus dalinami pagal seniūnijų nustatytą dalinimo tvarką . Maisto produktai bus sudėti į paketus (atsinešti savų maišelių nerekomenduojame), atsiimant paketus, paramos gavėjams pasirašyti nereikės , už juos pasirašys socialinis darbuotojas arba socialinio darbo organizatorius. Paramos gavėjai privalo laikytis saugaus atstumo.

Bus dalinama visų produktų po 1 vienetą :

saldintas sutirštintas pienas 0,397 kg;

grikių kruopos 0,5 kg;

greito paruošimo avižų košė su džiovintomis uogomis 0,06 kg;

rapsų aliejus 0,915 kg;

kiaulienos konservai  0,4 kg;

vištienos konservai  0,4 kg;

keptos pupelės pomidorų padaže 0,4 kg;

konservuota raugintų agurkų sriuba 0,48 kg;

pirmos rūšies miltai  1 kg;

konservuoti žalieji žirneliai  0,4kg.

 

Vieno paketo svoris 4,952 kg