Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Kvietimas į gegužės 29 d. vyksiantį Panevėžio regiono NVO tarybų forumą

Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras, nuo 1995 metų kasmet organizuojantis nacionalinius nevyriausybinių organizacijų (NVO) forumus, tęsia prieš kelis metus pradėtą naują iniciatyvą – rengia regioninius NVO tarybų forumus.

Kviečiame Panevėžio regiono savivaldybių (Panevėžio miesto, Panevėžio rajono, Biržų, Kupiškio, Pasvalio ir Rokiškio) Nevyriausybinių organizacijų tarybų (toliau – NVO tarybos) narius 2023 m. gegužės 29 d. 13 val. dalyvauti Panevėžio regiono NVO tarybų forume.

Regioniniuose forumuose laukiami ne tik NVO tarybų nariai, bet ir kiti savivaldybės tarybos nariai, administracijos darbuotojai bei NVO atstovai besidomintys NVO tarybos veikla ir NVO situacija regione. Bus sudarytos galimybės regioninių NVO forumų dalyviams pasidalinti gerąja patirtimi ir ieškoti visoms pusėms tinkamų bendradarbiavimo sprendimų.

Renginio metu bus aptarta:

  1. NVO tarybų veikla;
  2. viešųjų paslaugų teikimo situacija regiono savivaldybėse;
  3. pasidalinta savivaldybių NVO tarybų narių patirtimi kaip stiprinti visuomenines komisijas ir tarybas bei įgalinti piliečius dalyvauti sprendimų priėmimo procesuose.

Forumas vyks Panevėžio miesto savivaldybės posėdžių salėje (pirmame aukšte), Laisvės a. 20, Panevėžys.

Regioninių forumų programa ir Registracijos forma skelbiama NIPC tinklapyje – 3sektorius.lt

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis el. paštu inga@nisc.lt arba tel. +370 682 22102.