Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Priimamos Etninės kultūros, istorijos ir tautinės atminties išsaugojimo priemonės paraiškos

PARAIŠKOS PRIIMAMOS 2023-01-09 – 2023-02-09

1 veikla

Etninės kultūros, istorijos ir tautinės atminties išsaugojimo inciatyvoms (Pastaba: vienos iniciatyvos finansavimui gali būti skiriama iki 550 Eur)

 

2 veikla

Tautinių kostiumų ir muzikos instrumentų įsigijimo daliniam (iki 80 proc.) finansavimui (Pastaba: vieno pareiškėjo projekto finansavimui gali būti skiriama iki 4000 Eur)

Svarbu: paraiškas gali teikti tik Rokiškio rajono savivaldybės įstaigos tiems meno mėgėjų kolektyvams, kurie yra užsiregistravę LNKC dalyvauti 100-čio Dainų šventėje 2024 m.

 

3 veikla

Savanorių kapų priežiūros ir susijusių veiklų finansavimui (Pastaba: vienos iniciatyvos finansavimui gali būti skiriama iki 1500 Eur)

 

 

Pateikimo data ir registravimo eilė įtakos vertinimui neturi.

Pateikimo būdai:

  1. Į vieną dokumentą skanuotą paraišką su priedais siųsti el.paštu j.komkiene@rokiskis.lt. Temos langelyje įrašyti: „Paraiška konkursui“.

arba

  1. Parengti lydraštį, nurodyti pareiškėjo pavadinimą ir bendrą siunčiamų lapų skaičių. Paraišką su priedais siųsti A4 formato voke, registruotu paštu į Rokiškio rajono savivaldybės administracija (Paraiška prioritetinių renginių konkursui), Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis.

arba

  1. Parengti lydraštį, nurodyti pareiškėjo pavadinimą ir bendrą pateikiamų lapų skaičių. Paraišką su priedais atnešti į Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Gyventojų priėmimo kabinetą, Respublikos g. 94, LT-42136, Rokiškis.

Vertinimas, lėšų skyrimas ir sutarčių pasirašymas planuojamas iki 2023-02-28

Maloniai kviečiame konsultuotis el. paštu j.komkiene@rokiskis.lt ar telefonu +370 610 09618.

Tvarkos aprašas ir paraiškų formos pildymui: https://rokiskis.lt/administracine-informacija/veikla/veiklos-sritys/komunikacijos-ir-kulturos-skyrius/kultura/etnines-kulturos-istorijos-ir-tautines-atminties-issaugojimo-veiklu-finansavimas/