Sena svetainė

Dėl mokesčių už žemę

Rokiškio rajono savivaldybės administracija apskaičiavo valstybinės žemės nuomos mokestį už 2022 metus. Deklaracijos fizinius ir juridinius asmenis, nuomojančius ir naudojančius valstybinės žemės sklypus Rokiškio rajono savivaldybės teritorijoje, pasieks artimiausiomis dienomis. Dėl neaiškumų mokesčio deklaracijose ar negavus žemės nuomos mokesčio deklaracijos iki lapkričio 6 d. nuo lapkričio 7 d. turėtumėte kreiptis  į Turto valdymo ir ūkio skyriaus vedėją Violetą Bieliūnaitę-Vanagienę nuotoliniu būdu: telefonu Nr. 8 633 62 959 ar el. p. v.vanagiene@post.rokiskis.lt, o atvykti į savivaldybę tik iš anksto suderintu laiku. Negavus žemės nuomos mokesčio deklaracijos, susisiekus nurodytais kontaktais ją galėsite atsiimti seniūnijose.
Taip pat atkreipiame dėmesį, kad nuosavybės teise priklausančios žemės mokesčio deklaracijas teikia Valstybinės mokesčių inspekcija (VMI). Negavus žemės mokesčio deklaracijos turėtumėte kreiptis tel. 1882.
Primename, kad valstybinės žemės nuomos mokestis ir žemės mokestis turi būti sumokėtas iki lapkričio 15 d.
Šiais metais valstybinės valstybinės žemės nuomos mokestį galite susimokėti parduotuvių ,,Maxima“ kasose (taip pat ir savitarnos kasose) ir www.sollo.lt. Taip pat kaip ir ankstesniais metais valstybinės žemės nuomos mokestį galite susimokėti AB Lietuvos pašte, ,,Perlo“ terminaluose ir pavedimu.