Sena svetainė

Seniūnijų seniūnaitijos

Rokiškio kaimiškojoje seniūnijoje:

Bajorų seniūnaitija – seniūnaitė Dalia Ziemelienė, Bajorų kultūros namų administratorė (Tel. 8 458 62616)
Čedasų seniūnaitija – seniūnaitis Rimvydas Prunskus (Tel. 8 692 13186)
Kavoliškio seniūnaitija – seniūnaitė Danutė Kirstukienė (Tel. 8 687 20657)
Sėlynės seniūnaitija –  neišrinktas
Aušra Streikuvienė – Skemų seniūnaitijos seniūnaitė, tel;.+37069553983.
Aušra Kežutienė – Žiobiškio  seniūnaitijos seniūnaitė, tel. +37061833589.

 

Juodupės seniūnijoje:

Juodupės seniūnaitija – seniūnaitė Daiva Bliudžiuvienė (Tel. 8 652 59362)

Onuškio seniūnaitija – seniūnaitė Elena Blažienė (Tel. 8 620 32192)

Didsodės seniūnaitija – seniūnaitis Dainius Luibys (Tel. 8 600 72049)

Lukštų seniūnaitija – seniūnaitis Rimantas Pečiūra (Tel. 8 694 51783)

 

Jūžintų seniūnijoje:

 

Čivylių seniūnaitija – seniūnaitis Gintautas Grigonis

Ragelių seniūnaitija – seniūnaitė Laimutė Stakėnienė

Laibgalių seniūnaitija – seniūnaitė Vismantė Griškevičienė

Jūžintų seniūnaitija –  seniūnaitis Jonas Rubikis. (Tel. 8 618 45008)

 

Kamajų seniūnijoje:

 

Aukštakalnių seniūnaitija – seniūnaitis Audrius Baltrukėnas

Duokiškio seniūnaitija – seniūnaitis Arvydas Žilys

Kalvių seniūnaitija – seniūnaitis Gintaras Kepalas

Kamajų seniūnaitija – rinkimai neįvyko

Salų seniūnaitija – rinkimai neįvyko

Verksnionių seniūnaitija – seniūnaitis Almantas Macijauskas

 

Kazliškio seniūnijoje:

 

Kazliškio seniūnaitija – seniūnaitė Svetlana Šerepkienė

Degenių seniūnaitija – seniūnaitis Virginijus Stumbrys

Konstantinavos seniūnaitija – seniūnaitė Janina Žemaitienė

 

Kriaunų seniūnijoje:

 

Kriaunų seniūnaitija – seniūnaitė Rasa Kurmienė (Tel. 8 623 56154)

Lašų seniūnaitija – seniūnaitė Vanda Kilienė (Tel. 8 620 53513)

 

Panemunėlio seniūnijoje:

 

Panemunėlio gel.st. seniūnaitija –  seniūnaitė Nijolė Čepukienė

Panemunėlio miestelio seniūnaitija – seniūnaitis Vidmantas Zakarka

Šetekšnos seniūnaitija – seniūnaitė Joana Tunaitienė

Augustinavos seniūnaitija – seniūnaitis Vladas Bimba

 

Pandėlio seniūnijoje:

 

Pandėlio seniūnaitija – seniūnaitis Robertas Šimkus

Apaščios seniūnaitija – seniūnaitis Vidas Joneliūkštis

Lailūnų seniūnaitija –   seniūnaitė Rita Inčiūrienė

Sriubiškių seniūnaitija –  seniūnaitė Laima Kaladienė

Gerkonių seniūnaitija – seniūnaitis Valdas Pipikas

Puodžialaukės seniūnaitija – seniūnaitė Verutė Skaburskytė

Panemunio seniūnaitija –  seniūnaitis Paulius Martinonis

Suvainiškio seniūnaitija –  seniūnaitė Regina Šimėnien

 

Obelių seniūnijoje:

 

Gediškių –Bučiūnų seniūnaitija – seniūnaitė Danutė Vaičiulienė

Pakriaunų seniūnaitija – seniūnaitė Marijona Araminienė – Kavčinskė

Aleksandravėlės seniūnaitija – seniūnaitis Deivydas Zaluba

Antanašės, Zarinkiškių, Stasiūnų seniūnaitija – seniūnaitė Ritė Gernienė

Obelių m. ir Obelių Priemiesčio seniūnaitija – seniūnaitis Romas Kundelis

 

Rokiškio miesto seniūnijoje:

 

I seniūnaitija – seniūnaitis Deimantas Mekšėnas

II seniūnaitija – seniūnaitis Egidijus Bertašis

III seniūnaitija – rinkimai neįvyko

IV seniūnaitija – seniūnaitis Tomas Baltrukėnas

V seniūnaitija – seniūnaitė Nijolė Jurevičiūtė

VI seniūnaitija – seniūnaitė Ala Sketerienė

VII seniūnaitija –rinkimai neįvyko

VIII seniūnaitija – rinkimai neįvyko.