Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Mokslo metus pasitikime saugiai!

Nors vasarą gyvenimo tempas šiek tiek sulėtėja, rugsėjis jau mina ant kulnų, įnešdamas didesnį judėjimą, rūpesčius ir saugumo iššūkius. Rokiškio rajono savivaldybės administracija jiems ruošiasi jau dabar. Šiandien savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valerijus Rancevas kartu su AB „Lietuvos draudimas” atstovu, Šilelio skyriaus vadovu Mariumi Magyla pasirašė susitarimą dėl Rokiškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų moksleivių draudimo.

Ši „Lietuvos draudimo” organizuojama akcija „Apdrausk mane” vyksta jau ne vienerius metus. Rugsėjo mėnesį visi savivaldybės teritorijoje esančių bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviai yra apdrausti „Lietuvos draudimo“ asmens draudimu nuo nelaimingų atsitikimų kūno sužalojimo ir mirties atvejais, jei jie atsitiktų pėsčiajam moksleiviui eismo įvykio metu.

Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo V. Rancevo, nors tai – sveikintinas žingsnis siekiant saugesnės mokslo metų pradžios, tačiau reikėtų nepamiršti budrumo ne tik pėstiesiems, bet ir visiems eismo dalyviams.