Sena svetainė

Nuo balandžio 28 d. Rokiškio rajono savivaldybės gyventojai ir svečiai galės lankyti Rokiškio kašto muziejaus ekspozicijas ir pasinaudoti Rokiškio rajono savivaldybės J. Keliuočio viešosios bibliotekos knygų išdavimo paslauga

Nuo balandžio 28 d. Rokiškio rajono savivaldybės gyventojai ir svečiai galės lankyti Rokiškio kašto muziejaus ekspozicijas ir pasinaudoti Rokiškio rajono savivaldybės J. Keliuočio viešosios bibliotekos knygų išdavimo paslauga

Nuo balandžio 28 d. Rokiškio rajono savivaldybės gyventojai ir svečiai galės lankyti Rokiškio kašto muziejaus ekspozicijas ir pasinaudoti Rokiškio rajono savivaldybės J. Keliuočio viešosios bibliotekos knygų išdavimo paslauga.
Nors atidaromos muziejaus ekspozicijos, tačiau gido ir edukacijų paslaugos kol kas nebus teikiamos. Informaciją apie archyvuose ar fonduose saugomas vertybes įstaiga ir toliau teiks nuotoliniu būdu. Muziejaus filialas Kriaunose lankytojus priims po gegužės 11 d. Lankytojai muziejuje bus aptarnaujami ne didesnėms nei 2 asmenų grupėms (išskyrus grupes, kurias sudaro šeimos nariai), nukreipiami tam tikrais maršrutais, kad vienam lankytojui ar šeimai tektų ne mažesnis kaip 10 kv. m plotas ir ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp asmenų ir (ar) asmenų grupių.
Bibliotekose lankytojai bus įleidžiami po vieną. Lankymosi trukmė – iki 20 min. Rokiškio mieste dirbančioms bibliotekoms lankytojai turi pateikti išankstinius knygų užsakymus, o filialuose- tai tik rekomenduojama. Knygų išdavimas miesto bibliotekose vyks darbo dienomis 9-17 val., filialai seniūnijose dirbs savo įprastomis darbo valandomis.
Rokiškio turizmo ir amatų informacijos ir koordinavimo centras tęs lankytojų aptarnavimą nuotoliniu būdu. Rokiškio kultūros centro paslaugos dar nebus teikiamos. Kultūros įstaigų administracija dirbs įprasta tvarka. Rūpimais klausimai galima susisiekti įstaigų interneto svetainėse nurodytais telefonais ar el. paštu.
Visose kultūros įstaigose bus privaloma laikytis saugumo taisyklių: dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius), prieš įeinant dezinfekuoti rankas, laikytis bent 2 m atstumo nuo aplinkinių, kosėti ar čiaudėti į alkūnės linkį ar nosinę. Rizikos grupės asmenims paslaugomis naudotis nerekomenduojama.
Nuoširdžiai dėkojame, kad saugote save ir kultūros įstaigų darbuotojus.