Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Rokiškio rajono savivaldybės ir asociacijos „Verslo akseleratorius” informacinis renginys „Smulkaus ir vidutinio verslo kūrimo ir plėtros galimybės Rokiškio rajone”

Vasario 27-ąją Rokiškio rajono savivaldybė kartu su asociacija „Verslo akseleratorius“ surengė informacinį renginį „Smulkaus ir vidutinio verslo kūrimo ir plėtros galimybės Rokiškio rajone“, kurį moderavo Rokiškio rajono savivaldybės vicemeras – verslo plėtros komisijos narys Antanas Taparauskas.  Renginyje verslo, savivaldybių atstovai bei fiziniai asmenys buvo supažindinti su savivaldybės teikiama parama verslui, asociacijos „Verslo akseleratorius“ veikla, buvo aptarta diasporos įgyvendinimo politika bei pasidalinta naujienomis ir aktualijomis. Kartu savivaldybės vicemeras pasveikino naująjį Rokiškio rajono verslo plėtros komisijos pirmininką Paulių Varną, supažindino renginio auditoriją su mūsų rajono verslo situacija, savivaldybės vykdoma politika verslo plėtros atžvilgiu bei pristatė investicinę rajono aplinką.

Renginyje dalyvavo skirtingų sričių specialistai, kurie pristatė savo srities naujoves ir galimybes verslui. Taip pat buvo pateikta informacija apie Rokiškio rajono savivaldybės teikiamą paramą verslui. Rokiškio r. sav. Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros programos 2024 m. naujoves pristatė Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja Reda Ruželienė.  Asociacijos “Verslo akseleratorius” iniciatorius ir Klaipėdos regiono vadovas Mindaugas Citavičius kalbėjo apie asociacijos veiklą ir galimybes. Su Rokiškio BC „Spiečius” veikla ir galimybėmis pradedantiems verslą supažindino Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė, Rokiškio bendradarbystės centro „Spiečius” koordinatorė Ramutė Uginčienė. Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Giedrė Kublickienė kalbėjo apie diasporos politikos įgyvendinimą šalyje bei Rokiškio rajono savivaldybėje. Rokiškio profesinio mokymo centro direktorė Diana Giedrikienė pristatė mokymo centre vykdomas mokymo programas, mokymo centro naujoves ir kokias galimybes įgyja žmogus pasirinkęs tinkamą profesiją. Užimtumo tarnybos Panevėžio KAD Rokiškio skyriaus vedėja Dalia Starkuvienė pasidalino naudinga informacija darbdaviams. Su aktualijomis verslo subjektams supažindino Valstybinės mokesčių inspekcijos Panevėžio AVMI Mokestinių prievolių departamento vyresnioji patarėja Daiva Kelečienė.

Renginys vyko hibridiniu būdu – dalis dalyvių jungėsi nuotoliniu būdu per Zoom platformą, o dalis dalyvavo gyvai. Į renginį iš anksto užsiregistravo 90 dalyvių ne tik iš Rokiškio rajono savivaldybės, kitų šalies miestų, bet ir užsienio šalių. Pasirinktas renginio formatas suteikė galimybę pasiekti platesnę auditoriją.