Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Rokiškio rajono sportininkams – savivaldybės padėkos už sportinius pasiekimus 2021 m.

„Tegul sportas ne skiria sporto bendruomenę, o ją vienija“, – toks devizas nuskambėjo šiandien vykusių Rokiškio rajono sportininkų apdovanojim7 už 2021 m. sporto pasiekimus metu. Pasak savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Aurimo Laužadžio, šis renginys – pirmas svarbus žingsnis užmezgant glaudesnius ryšius su nevyriausybiniu sporto sektoriumi. „Džiaugiuosi, kad ši, Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistės Dianos Guzienės iniciatyva buvo labai palankiai sutikta ir sulaukė daug gerų atsiliepimų. O taip pat, kad mūsų rajono žiniasklaida sutiko plačiai paskleisti žinią apie šį renginį. Norisi, kad sportininkų pasiekimai taptų ne tik straipsniais, bet suvienytų sporto bendruomenę, skatintų palaikyti vieni kitus socialinėje erdvėje, skleidžiant žinią apie žmones, kurie garsina rajoną. Na, o šiandien norime įteikti padėkas čia susirinkusiems sportininkams, pradedant nuo vieno žmogaus, kuris šiai dienai yra palypėjęs aukščiau“, – kalbėjo A. Laužadis.

Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas, prieš įteikdamas pirmąją padėką sakė, jog šios iniciatyvos tikslas, kad kiekvienas sportininkas, atstovaujantis rajonui, taptų jo ambasadoriumi. „Norisi ateityje ne tik padėkoti, bet ir ieškoti finansinių galimybių prisidedant prie sportininkų pergalių. Kad kiekvienas galėtų didžiuotis, atstovaudamas savo karštą. Tikiuosi, kad renginys paskatins ir duos grįžtamąjį ryšį bei diskusijas, kaip dar labiau suaktyvinti sporto gyvenimą Rokiškyje“, – teigė A. Burnickas ir pirmąją padėką už aukštus pasiekimus Lietuvos ir tarptautiniu mastu motociklų sporte ir Rokiškio vardo garsinimą įteikė sporto klubo „Renmoto“ vadovui Renatui Jegorovui.

Rokiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Tadas Barauskas, įteikdamas likusias padėkas sportininkams linkėjo pačių geriausių rezultatų ir kad jie būtų pasiekti be traumų.

Šių metų gruodžio mėn. planuojama iškilminga visų sportininkų, pasiekusių aukštus rezultatus ir garsinusių rajoną, apdovanojimų ceremonija.

Renginio metu buvo apdovanoti:

 • Renatas Jegorovas. už Rokiškio vardo garsinimą ir aukštus motociklų sporto pasiekimus Lietuvoje, sėkmingą atstovavimą Lietuvai ir Rokiškio kraštui Europos tautų komandinės taurės varžybose apdovanotas Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus padėka.
 • Jūžintų ,,ELNIARAGIO“ moterų futbolo komanda. Už dalyvavimą 2021 metų Lietuvos moterų regioninėje lygoje ir Utenos regione iškovotą 3-ąją vietą.
 • Rokiškio futbolo klubo komanda. Už dalyvavimą 2021 metų LFF III lygos PAFF pirmenybėse ,,KOMEX“ taurei laimėti ir iškovotą 3-ąją vietą.
 • Eivinas Naimavičius. Už atstovavimą Rokiškio klubui ,,Thai Tornado“ ir dalyvavimą 2021 metų Lietuvos muaythai čempionate bei iškovotą 2-ąją vietą.
 • Gvidas Skinderis. Už atstovavimą Rokiškio klubui ,,Thai Tornado“ ir dalyvavimą 2021 metų Lietuvos muaythai čempionate bei iškovotą  1-ąją vietą.
 • FMK Lituanica Rokiškis komandos žaidėjas Adas Matušiūnas. Už sėkmingą atstovavimą Rokiškio kraštui futbolo turnyruose.
 • FMK Lituanica Rokiškis komandos žaidėjas Einaras Rakūnas. Už sėkmingą atstovavimą Rokiškio kraštui futbolo turnyruose.
 • Artūras Januškevičius. Už Rokiškio krašto garsinimą ir aukštus sporto pasiekimus 2021 m. Lietuvos motokroso čempionate, MX varžybose ,,Lietuvos Taurė“ .
 • Rytis Kišūnas. Už Rokiškio krašto garsinimą ir aukštus sporto pasiekimus 2021 m. Lietuvos motokroso čempionate.
 • Gustas Kligys. Už Rokiškio krašto garsinimą ir aukštus sporto pasiekimus 2021 m. MX varžybose ,,Lietuvos Taurė“.
 • Mykolas Stundžia. Už Rokiškio krašto garsinimą ir aukštus sporto pasiekimus motokroso varžybose ,,Jaunimo Taurė 2021“.
 • Nojus-Konstantinas Čypas. Už Rokiškio vardo garsinimą ir aukštus jėgos trikovės sporto rezultatus bei pasiektus rekordus.
 • Marius Žiukelis. Už Rokiškio krašto garsinimą ir aukštus sporto pasiekimus Lietuvos ralio čempionate.
 • Steponas Kriaučiūnas. Už Rokiškio krašto garsinimą ir aukštus sporto pasiekimus Lietuvos ralio čempionate.
 • Paulius Baltrukėnas. Už Rokiškio krašto garsinimą ir aukštus sporto pasiekimus Lietuvos ralio čempionate.