Sena svetainė

SOCIALINIO PLAKATO KONKURSAS ,,Stop epidemija”

SOCIALINIO PLAKATO KONKURSAS ,,Stop epidemija”
SOCIALINIO PLAKATO KONKURSAS

,,Stop epidemija”

NUOSTATAI

 

 1. Bendroji dalis
 2. Konkurso tema ir tikslas. Tema – Stop epidemija. Tikslas – įtaigiai skelbti žinutę, kaip susitelkti, elgtis, kad kuo greičiau įveiktume epidemiją. Konkurso organizatorius Rokiškio rajono vietos veiklos grupė.
 3. Konkurso draugai: Rokiškio rajono savivaldybė, VšĮ Rokiškio jaunimo centras.
 4. Konkurso rėmėja – prizų steigėja Kavinė „Pupelė“
 5. Konkurso dalyviai Rokiškio rajono savivaldybės jauni žmonės

I grupė: amžius 7-13 metų.

II grupė: amžius 14-20 metų.

 1. Dalyvaudami konkurse dalyviai sutinka, kad jų kūrinių nuotraukos, ir jų, kaip autorių Vardas Pavardė ir metai bus skelbiami viešai prie informacijos apie konkursą ir šią viešo paskelbimo teisę turi ne tik pats kūrinio autorius, bet ir Rokiškio rajono vietos.
 2. Konkurso organizavimo ir
  kūrinių pateikimo tvarka
 3. Kas yra socialinis plakatas? Tai agitacinis, reklaminis arba informacinis kūrinys, įtaigiai perduodantis socialinę žinią. Plakato, kompoziciją sudaro vaizdiniai elementai, trumpas, kartais kelių rūšių šrifto tekstas. Plakatui būdinga vaizdo lakoniškumas, dekoratyvumas, simbolika, ryškios spalvos, raiškus šriftas, didelis formatas
 4. Kūrinys turi būti sukurtas ant popieriaus, kartono ir pan., kurio dydis atitinka A3 formatą.
 5. Sukurtas darbas turi būti gerai apšviestoje vietoje nufotografuojamas ir nuotrauka (neapdorota redagavimo programomis) siunčiama el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt. Laiške būtina nurodyti autoriaus Vardą Pavardę, metus, seniūniją ir kontaktinį telefoną.
 6. Darbų nuotraukos teikiamos iki 2020 m. balandžio 27 d. Darbų nuotraukos bus publikuojamos socialiniuose tinkluose bei internetiniuose puslapiuose: Rokiškio rajono vietos veiklos grupės – http://www.rokiskiovvg.lt, Rokiškio rajono savivaldybės – https://rokiskis.lt, oficialių žiniasklaidos priemonių.
 7. Darbų originalai turi būti saugomi, nes tik originalai dalyvaus konkurse ir kilnojamoje parodoje. Po karantino originalus organizatoriai surinks iš autorių ir pateiks vertinti konkurso draugams – VšĮ Rokiškio jaunimo centras ekspertams.
 8. Planuojama konkurso pabaiga, kai bus paskelbti laimėtojai, yra 2020 m. gegužės 25 d.
 9. Konkurso laimėtojams (abiejose grupėse po vieną) prizai: tortai. Prizus įsteigė kavinė „Pupelė“.

III. Baigiamosios nuostatos

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis el.paštu zubendruomenes@post.rokiskis.lt

arba mob. tel. +37068696382  (organizacijos vadovė Raimonda), +37062176069 (savanorė Martyna)