Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Startuoja projekto „Suinteresuotųjų asmenų įtraukimas į viešojo valdymo sprendimų priėmimą Rokiškio rajono savivaldybėje” testuojamasis produktas

2023 m. birželio mėn. Rokiškio rajono savivaldybės administracija pateikė paraišką „Suinteresuotųjų asmenų įtraukimas į viešojo valdymo sprendimų priėmimą Rokiškio rajono savivaldybėje” pagal „Inovacijų agentūros“ kartu su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kvietimo siūlomą priemonę „GovTech sprendimų skatinimas“.

Įveikusi nemažą konkurenciją (šiemet į finansavimą pretendavo net 128 projektai) Rokiškio rajono savivaldybės administracija tapo 6-osios GovTech iššūkių serijos dalyviu, kuriai buvo skirtas 7200,00 Eur finansavimas GovTech sprendimo kūrimui ir/arba testavimui.

Rokiškio rajono savivaldybės administracijos projekto tikslas – pasirinkti ir ištestuoti rinkoje siūlomą skaitmeninį įrankį, kuris leistų Savivaldybės administracijai padidinti viešosios komunikacijos skvarbą, tikslinių grupių pasiekiamumą ir viešųjų sprendimų priėmimui reikalingą suinteresuotųjų asmenų grįžtamąjį ryšį. Šiuo projektu siekiama Rokiškio rajono savivaldybės teritorijoje vykstančių renginių, susitikimų su visuomene, kitų aktualių ir ne visada formalių pranešimų bei nuomonės apklausų skelbimą atlikti vienoje platformoje.

Rokiškio rajono savivaldybės administracija pasirinko testuoti rinkoje esančią interneto platformą DALYVAUK. Šis sprendimas yra CONSUL įrankio lietuviškas variantas. Šioje aplinkoje rokiškėnai turės galimybę dalyvauti diskusijose, apklausose ir balsavimuose. Tikimasi, kad pasirinktas skaitmeninis produktas taip pat padės organizuoti dalyvaujamojo biudžeto balsavimą pagal reikalavimus.

Viso projekto laikotarpiu  projekto dalyviams vyksta mokymai, konsultacijos ir gerosios patirties sklaida bei ruošiami patarimai būsimiems GovTech iššūkio dalyviams, kad įsitraukimas į projekto vykdymą būtų kuo sklandesnis.

Kviečiame į pirmąją diskusiją apie būsimą mūsų miesto 525-ąjį gimtadienį! Atkreipiame dėmesį, kad norint dalyvauti diskusijose būtina prisijungti.

https://dalyvauk.rokiskis.lt/