Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Kvietimas teikti paraiškas gauti investicinę paramą individualiems kaupimo įrenginiams

Lietuvos energetikos agentūra kviečia teikti paraiškas ne trumpiau nei vienerius metus veiklą vykdančias labai mažas, mažas ir vidutines įmones bei tokių įmonių statusą atitinkančius ūkininkus, atsinaujinančių išteklių energijos bendrijas, piliečių energetikos bendrijas, pelno nesiekiančius juridinius asmenis, siekiančius įgyti bendrijos statusą, ir gauti dalies išlaidų finansavimą iki 500 kWh atsinaujinančių energijos išteklių jėgainių gaminamos elektros kaupimo pajėgumams įsirengti.
Kaupiklių įsirengimui planuojama paskirstyti daugiau nei 3,2 mln. Eur valstybės paramos iš Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „Naujos kartos Lietuva“ lėšų. Bus finansuojami ne tik gamintojų, bet ir gaminančių vartotojų, kuriems taikomas grynojo atsiskaitymo modelis, projektai.
Paraiškas finansavimui gauti galima teikti iki 2024 m. spalio 4 d., užpildant elektronines formas.
2024 m. balandžio 16 d. 13.30 val. potencialiems pareiškėjams rengiamos nuotolinės konsultacijos apie šį kvietimą. Kviečiame registruotis iki 2024 m. balandžio 12 d., užpildant Registracijos formą.
Finansavimo sąlygos ir detali informacija apie paraiškų teikimo procesą ir dokumentus skelbiami LEA svetainėje www.ena.lt skiltyje „Kvietimai teikti paraiškas“ ir svetainėje www.esinvesticijos.lt. Pasiteirauti apie lėšų skyrimo sąlygas ir paraiškų teikimą galima el. paštu  kaupikliai@ena.lt  ir tel. +370 5 230 3312.