Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

VAIKŲ GYVENIMUI PO PAMOKŲ „MAXIMA“ SKIRIA 130 TŪKST. EURŲ – PARAIŠKŲ LAUKIA IKI BALANDŽIO 21 DIENOS

Prekybos tinklas „Maxima“ jau dešimtą pavasarį kviečia bendruomenes teikti paraiškas socialiniame projekte „Mes – bendruomenė“ ir gauti iki 10 tūkst. eurų finansinę paramą savo svajonių bei idėjų išpildymui.
Šiais metais laukiama paraiškų, dedikuotų vaikų popamokiniam užimtumui, emocinei gerovei bei neformaliam ugdymui, o bendruomenių idėjų įgyvendinimui „Maxima“ skiria 130 tūkst. Eurų. Visos Lietuvos bendruomenės iki balandžio 21 d. yra kviečiamos teikti paraiškas su idėjomis, kaip kokybiškai paįvairinti savo mažųjų bendruomenės narių gyvenimą po pamokų ir sukurti prasmingo laisvalaikio užsiėmimų. Projektai gali būti orientuoti į kūrybiškumą ar įvairius įgūdžius lavinančių veiklų organizavimą, susibūrimo vietų ar bendrų erdvių įkūrimą, laisvalaikio, sveikatingumo, sporto ar aktyvių veiklų zonų įrengimą, popamokinėms veikloms reikalingos įrangos įsigijimą ir t.t.
Daugiau informacijos apie projektą, jo nuostatas bei paraiškų teikimo anketą galite rasti internete adresu: https://www.maxima.lt/mes-bendruomene