Sena svetainė
Paraiškos finansavimui

Leidinių leidybos finansavimas

2024 metų I-ajam leidybos projektų finansavimo iš Rokiškio rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkursui gali būti teikiamos leidinių parengiamųjų darbų; leidinių parengiamųjų darbų ir spaudos; spaudos darbų projektų paraiškos.

Tvarkos aprašas, paraiškos forma pildymui – https://rokiskis.lt/administracine-informacija/veikla/veiklos-sritys/komunikacijos-ir-kulturos-skyrius/kultura/leidiniu-leidybos-finansavimas/

Leidybos projekto teminis turinys privalo išlaikyti sąsają su Rokiškio rajonu, jo populiarinimui ir atitikti bent vieną iš šių prioritetų:

1. Valstybinių jubiliejinių metų, Rokiškio rajono jubiliejinių metų reiškinius ir asmenybes pristatantys leidiniai;

2. Grožinės literatūros kūriniai, rankraščiai, meno kūrinius pristatantys leidiniai;

3. Kultūros publicistika;

4. Turizmo Rokiškio rajone skatinimo leidiniai.

SVARBU: iš Rokiškio rajono savivaldybės biudžeto gali būti finansuojama iki 80 proc. projektui reikalingų lėšų (20 proc. turi užtikrinti ir paraiškoje pagrįsti pareiškėjas)

Paraiškos priimamos nuo 2023 m. spalio 5 d. iki 2024 m. sausio 5 d.

Paraiškų pateikimo alternatyvūs būdai yra šie:

  1. el. paštu r.pugzliene@rokiskis.lt (paraiška su priedais turi būti nuskanuota į vieną dokumentą, siunčiant paraišką temos langelyje įrašyti „Paraiška leidybos konkursui“);
  2. registruotu paštu ar per pašto kurjerį adresu: Rokiškio rajono savivaldybės administracija (Leidybos projekto finansavimo iš Rokiškio rajono savivaldybės biudžeto lėšų paraiška), Sąjūdžio a. 1, LT-42136, Rokiškis (prie paraiškos su priedais, turi būti pridėtas lydraštis);
  3. asmeniškai atvykus į Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Gyventojų priėmimo kabinetą, Sąjūdžio a. 1, LT-42136 (prie paraiškos su priedais, turi būti pridėtas lydraštis).

 

TERMINAI: paraiškų administracinis ir turinio vertinimas atliekamas iki 2024 m. vasario 5 d.  Konkurso rezultatai patvirtinami ir kvietimas pasirašyti sutartis išsiunčiamas per 10 darbo dienų nuo Rokiškio rajono savivaldybės 2024 metų biudžeto patvirtinimo sprendimo priėmimo.